Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja żony PYTANIE DO KOBIET


fobik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zacznę od tego , iż prosiłbym o możliwie jak najbardziej dojrzałe komentarze , ale do rzeczy .. mój problem polega na tym iż żona rzadko ma ochote na sex , a z jej inicjatywą wychodzi jeszcze rzadziej, jakiś czas temu wydawało mi się że się masturbowała, nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że kiedyś próbowałem ją na to namówić , ale twierdziła że ona tego nie robi bo ją to nudzi i wogole ja to nie interesuje. Postanowiłem ją.. "poszpiegować" to przerosło moje najśmielsze domysły... Maturbuje się po kilka razy dziennie , długo nawet jak wróci z nocki teoretycznie zmęczona, jak się przebudzi, nawet przy mnie jak spię , w 95% nasz sex jest inicjowany przeze mnie, a jeśli chcę żeby był jaki kolwiek sex muszę poprostu sobie .. go "wziaść" przy czym wzdycha że jej się nie chce , no ale czasem tak wychodzi.. co jest nie tak ? Czy jakieś mądre Kobiety mogą mi podpowiedzieć ? co kolwiek.. czuje się ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli już się kochamy to myślę że przynajmniej w wiekszości przypadków jest ona z tego sexu zadowolona - ma orgazm, zawsze się staram żeby było jej jak najlepiej , dopiero później myśle o sobie, i tak woli sama ... wystarczy że wyjde się kąpać , lub na odwrót. Nie rozumiem tego , po roku małżenstwa takie rzeczy , rozmowa nic nie daje, wmawia mi że tego nie robi i że po prostu nie ma ochoty.
Myślę już nawet o rozejściu się , nie wiem co robic.

Odnośnik do komentarza
Gość Xpsycho

Jest uzależniona od masturbacji prawdziwy seks budzi w niej negatywne emocje możliwe że się wstydzi albo ten rodzaj bliskości ują przeraża tu nie ma wcale twojej winy ale lepiej żebyś z nią o tym porozmawiał bo ciężko trwać w takim związku to co ona robi nie jest w porządku i prawdopodobnie będzie prowadziło do dalszych problemów w waszej relacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...