Skocz do zawartości
Forum

Pytanie o pomiar penisa


Gość g...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jest to moje pierwsze pytanie. Czy penis o długości 14 cm i 13 cm obwodu to normalna długość?. Dociskając do kości łonowej długość to 16 cm. Czy prawidłowy pomiar penisa jest z dociskaniem do kości łonowej?. I czy to jakaś nieprawidłowość,że napletek podczas wzwodu da się ściągnąć tylko do rowka zażołędnego?{nie odczuwam żadnego bólu i ucisku}

Odnośnik do komentarza

Chłopie jak dzieciak , widząc,że masz chuja prawidłowego, zadajesz debilne pytania.
Drogi debilu: nie ważna długość w [cm] tylko długość w [min], gdyż kobieta by szczytować wymaga >10 minut stymulacji łechtaczki.
Ty. pewnie maz chuja długiego a lejesz spermą po kilknastu sekundach, prowda? I nie dziwota,że Ci baba przyprawiła/przyprawi rogi, jeśli w ogóle takiemu debilowi któraś zechciała dać dupy.
Notabene, łechtaczka kobieca leży parę cm poniżej spojenia łonowego, więc wystarczy siurek nawet 4cm beleby długostał.

Odnośnik do komentarza

13cm w obwodzie daje 4cm średnicy, a to jest już gruby chuj!!!!
Apel do wzystkich debili:
nie podawajcie obwodu, tylko średnicę swoich siurków, bo trzeba to później przeliczać, a średnicę & promień łatwiej sobie wyobrazić.
Wzór: O=2pi x r albo O=6,28 x r
Srednica= 2 x r

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi.
Co do określania mnie dzieciakiem i idiotą,to moje przeświadczenie,że jest mały wynika z dwóch rzeczy.
Niewielkie doświadczenie w seksie[raz dostałem tekst,że jest mały] i z kompleksów...
Co do mierzenia grubości,to przecież wszędzie podają obwód,a nie średnicę.
Prawidłowy pomiar obwodu mierzy się centymetrem krawieckim a nie przystawiając go do linijki[szerokość nie długość].
A czy gruby? może.... dokładnie to trochę ponad 4 cm[4.1-4.2]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...