Forum Seks

Opadanie penisa w trakcie stosunku

~agnieszka789

~agnieszka789

Witam, Od niedawna spotykam się z pewnym chłopakiem.Jest nam ze sobą naprawde dobrze. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że za każdym razem kiedy się kochamy jemu opada...W trakcie pieszczot jest ok,stoi mu ale kiedy tylko we mnie wejdzie po kilku min mu opada..Nie wiem juz co mam robić. Ten problem powtarza się za każdym razem. w jedną noc próbowaliśmy 3 razy i nic. Nie wiem czy to stres,no raczej nie..On ma 28 lat,ma za sobą juz kilka związków,tak więc nie wiem w czym problem.Według niego to przez to że dawno nie kochał się z żadną kobietą,ale ja juz sama nie wiem. Staram się być wyrozumiała,ale wiem że mimo iż on udaje że jest ok,to jednak bardzo się tym przejmuje. Boje się że on się podda i nie będzie chciał więcej próbować.Co zrobić w takiej sytuacji?? Mam jeszcze jedno pytanie,czmu mimo iż na zewnątrz jestem wilgotna to jednak w środku nie i kiedy on we mnie wchodzi to odczuwam ból? On mnie bardzo podnieca,i naprawde chce tego. czy przyczyną tego mogą być tabletki antykoncepcyjne? Prosze o szybką odpwiedź.:-(

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ZielonaHerbata

~ZielonaHerbata

może to jakieś tło nerwowe, stres, nadmiar podneicenia, sama nie wiem, moze porozmawiaj z nim o tym moze trzeba jakiegos seksuologa albo moze ma problem zdrowotny i tak sie dzieje? nie powinno tak byc

liryka

liryka

moze zaproponuj mu delikatnie takie tabletki do kupienia w aptece, nie chodzi mi o niebieskie. Jest przecież duzo suplementów dla mężczyzn na wzmocnienie potencji. może po nich będzie lepiej.

131 liryka Kobieta, 33 lata, Janów lubelski
~Rubinowa

~Rubinowa

a może te związki rozpadły się właśnie z tego powodu. Może porozmawiaj z nim szczerze.

dadaaria

dadaaria

tabletki antykoncepcyjne moga powodowac suchosc pochwy jesli czujesz bol musisz byc bardziej nawilzona albo dluzsza gra wstepna albo jakis zel do higieny, a co do opadania penisa, moim zdaniem mzoe byc to problem zdrowony jesli nie - moze stres i przemeczenie i podloze psychologiczne

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 31 lat, gdzieś pod Wawą