Skocz do zawartości
Forum

Wyrzuty sumienia za zabawy w dzieciństwie a schizofrenia


Gość Pomocy SCHIZOFRENIA

Rekomendowane odpowiedzi

Powrót + Odpowiedz
Wyrzuty sumienia za zabawy w dzieciństwie a schizofrenia
~Pomocy SCHIZOFRENIA

~Pomocy SCHIZOFRENIA • 3 tygodnie temu

Witam mam 25 lat obwiniam sie za to co zrobilem jako dziecko nie moge z tym zyc cieerpie na fobie spoleczna i schizofreniew wieku 12 lat wraz z 5 letnim kolega bawilismy sie siurkam ii sie dotykalismy nimi nie moge z tym zyc obwiniam siebie ze jestem jakimś pedofilem .NIE wiem czemu to robilismy ja bylem po prostu dzieckiem ale cały czas siebie za to obwiniam zaluje tego mam caly czas czarne mysli .Prosze mi podpowiedziec co ja mam z tym zrobic bo juz nie wytrzymuje ja nie jestem zadnym pedofilem .Ciagle mam urojenia ze wszyscy o tym wiedza i sie smieja ze mnie slysze jak ide po miescie ze sie ze mnie smieja wyobrazam sobie wtedy z nimi rozmowy
~do franca

~do franca • 2 dni temu

pewnie temu nie wiem juz sam
franca

franca • 2 dni temu

~do franca
pewnie temu nie wiem juz sam

No mi się też wydaje, że te Twoje doświadczenia mogą się do tego przyczyniać. A mówiłeś o nich lekarzowi? Może potrzebujesz ukierunkowanej na to psychoterapii?
~do franca

~do franca • wczoraj

Mialem isc na psychoterapie ale sie wystraszy;em i nie poszedlem to jest silniejsze odemnie
franca

franca • wczoraj

~do franca
Mialem isc na psychoterapie ale sie wystraszy;em i nie poszedlem to jest silniejsze odemnie

Ojej... Szkoda, że nie poszedłeś...:(
Spróbuj jeszcze raz. Musisz się przemóc, przełamać ten strach. Bo psychoterapia ma Ci właśnie pomóc uwolnić się od niego. Trzeba przerwać to błędne koło.
~do franca

~do franca • wczoraj

w tym momencie nie mam za co dojezdza na psychoterapie bo w moim miescie nie ma psychoterapi wiec nie wiem coo mam robic
~schizofrenia

~schizofrenia • 20 godzin temu

Juz sam nie wiem co mam robic
~do franca

~do franca • 19 godzin temu

znowu slyszalem te glosy gdy wyszedlem na podwórko widzialem jego mame te glosy podpowiadaly mi ze rozmawia z ludzmi i muwi to ten lubi dzieci juz sam nie wiem co sie dzieje ze mna franca podpowiedz cos bo juz nie wytrzymuje
~schizofrenia

~schizofrenia • 15 godzin temu

znowu slyszalem te glosy gdy wyszedlem na podwórko widzialem jego mame te glosy podpowiadaly mi ze rozmawia z ludzmi i muwi to ten lubi dzieci juz sam nie wiem co sie dzieje ze mna podpowiedzcie cos bo juz nie wytrzymuje z tymi myslami

Odnośnik do komentarza

Witam mam 25 lat obwiniam sie za to co zrobilem jako dziecko nie moge z tym zyc cieerpie na fobie spoleczna i schizofreniew wieku 12 lat wraz z 5 letnim kolega bawilismy sie siurkam ii sie dotykalismy nimi nie moge z tym zyc obwiniam siebie ze jestem jakimś pedofilem .NIE wiem czemu to robilismy ja bylem po prostu dzieckiem ale cały czas siebie za to obwiniam zaluje tego mam caly czas czarne mysli .Prosze mi podpowiedziec co ja mam z tym zrobic bo juz nie wytrzymuje ja nie jestem zadnym pedofilem .Ciagle mam urojenia ze wszyscy o tym wiedza i sie smieja ze mnie slysze jak ide po miescie ze sie ze mnie smieja wyobrazam sobie wtedy z nimi rozmowy rozmowy

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, współczujemy ci wszyscy, wiemy, ze jesteś chory, ale to już jest nudne. W kółko to samo i Twoje "proszę ,podpowiedzcie", "doradźcie" mija się kompletnie z celem bo i tak do ciebie nie dociera to co zostało tutaj napisane a zostało bardzo dużo napisane.

Zamiast wklejać pierwsze post ( dobrze wiesz, że jest wyświetlany na każdej stronie na samej górze- więc nie kompromituj się) zacznij czytać ten wątek od samego początku. Na to samo wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...