Skocz do zawartości
Forum

Brak powodzenia u mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, dlaczego tak negatywnie cenicie Age a nie pozwolicie się jej wyzwolić? To nie jest kwestia obrony, każda osoba ma prawo do zachowań które na swój sposób bolą i odrzucają. Dlaczego te sposoby nie zmieniać? czy zdziwienie nie bywa piękne? Pozwólcie tym samotnym osobom się rozwijać tym jakie są nawet5 jeśli za tym ma przemawiać wulgarność pomóżcie. Dla jednych osób seks bywa zmęczeniem, dla innych dążeniem do dotyku pomimo braku dojrzałości, bywa sensem życia, aż tak ciężko to zrozumieć? Walić nie świadomke i na spontan...to też gra fer

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W
Mam pytanie, dlaczego tak negatywnie cenicie Age a nie pozwolicie się jej wyzwolić? To nie jest kwestia obrony, każda osoba ma prawo do zachowań które na swój sposób bolą i odrzucają. Dlaczego te sposoby nie zmieniać? czy zdziwienie nie bywa piękne? Pozwólcie tym samotnym osobom się rozwijać tym jakie są nawet5 jeśli za tym ma przemawiać wulgarność pomóżcie.

Dobrze powiedziane! Dziewczyna ma problem, choć moim zdaniem nie z samą sytuacją, którą opisuje, ale z podejściem do niej, co z kolei ma głębsze przyczyny. I to jest chyba najważniejsze tutaj. A niektórzy, jak Kfaitek czy Karola, zamiast się na tym skupic, to koncentrują się przede wszystkim na jej zachowaniu, choć to naprawdę nie ma tu wielkiego znaczenia. Dziwne, tym bardziej, że być może Agusi cięzko jest inaczej odreagować swoje problemy.
Natomiast zgadzam się z tym, co napisali Stess i Żmija odnośnie korzystania z rad. Racja, Agusia, Ty z kolei powinnas się przede wszystkim skupić na tym, a nie narzekaniu. Oby Ci to pomogło.

Odnośnik do komentarza

Czym bo czym bardziej się przejmujecie tym bardziej Wam nie wychodzi. Jeśli nikt się Tobą nie interesuje, olej go, ją, ich! Po prostu miej ich w d...e! Ja mam 29 lat i tak właśnie robię. Macie zamiar przejmować się jakimiś lamusami, którzy w rzeczywistości zatruwali by Wam życie? Hehe. Lepiej poczekać do 40, 50 albo i całe życie niż je zmarnować z człowiekiem porażką zdobytym w desperacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ale mnie zdenerwowała tutaj większość tak jak Ciebie agusiu :D ... którzy jeszcze atakują Ciebie za to, że czegoś nie możesz mieć w życiu, żeby przypadkiem nie uświadomić sobie że życie to nie bajka i ich też może coś złego spotkać i nie popsuć sobie samopoczucia :D Więc zamiast pomóc to jeszcze atakują ofiarę. A kobiety przodują w czymś takim :D Dlatego cenię facetów bardziej pomimo ich wad. A jeśli chodzi o powodzenie to są ludzie atrakcyjni i nieatrakcyjni i Ci drudzy nie mają powodzenia, tak po prostu jest. Nie każdemu będzie dane wbrew poglądom naiwnych osób.

Odnośnik do komentarza
Gość smutnytaki

Myślę, że w przypadku autorki prawda o jej całkowitym braku powodzenia jest niestety troszkę brutalna. Nawet najbardziej przeciętne dziewczyny/kobiety mogą liczyć na adorację. Różnica między facetami i kobietami jest taka, że kobieta zawsze szuka dla siebie jak najlepszego "modelu", natomiast facet zadowoli się nawet najzwyklejszą. I teraz powiem coś bardzo ważnego- Wbrew pozorom nie każdy facet chce mieć i chce podrywać te najatrakcyjniejsze laski z ponadprzeciętną urodą. Wielu facetów wychodzi z założenia, że nie ma co się bawić w taki związek bo taka zapewne szybko go rzuci jak tylko znajdzie się "lepszy model", że do takiej wszyscy będą ciągle zarywać i może ktoś ją w końcu im odbije, no i też jest stereotyp, że takie "seksbomby" mają większą tendencję do zdradzania, lecą tylko na kasę, itp. Dlatego naprawdę wbrew pozorom wielu facetów woli te przeciętne w nadziei, że związek będzie szczery i długotrwały.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...