Forum Psychologia

Jak sobie poradzić ze zdrada?

~munia81

~munia81

Witam!
Jestem w związku od 8 lat. Obecnie mój partner jest w trakcie gorącego flirtu z koleżanką z pracy. mi mówi ze to tylko przyjaciółka itp. Ale zachowuje się całkiem inaczej. Prawie nie rozmawia ze mną. Mam już tego dosyć! ale boje się odejść bo go kocham. Część mnie z każdym dniem umiera. co robić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Komercha

Komercha

a może porozmawiaj z nim o tym, że ta cała sytuacja Ci przeszkadza,że nie chcesz aby tak się zachowywał bo widzisz jak traci tobą zainteresowanie i po prostu czujesz się niepewnie. Powiedz mu, że zauważyłaś że co raz mniej rozmawiacie, że co raz bardziej się od siebie oddalacie. Może to coś zmieni

85875 komercha Kobieta, 35 lat, Białystok
psycholog Katarzyna Garbacz

psycholog Katarzyna Garbacz

Odpowiedź eksperta

Witam serdecznie,
Zgadzam się z Komerchą. Przypomnij mu także to, jak było kiedyś między Wami, za co się pokochaliście i jak blisko byliście ze sobą. Myślę również, że warto byłoby się zastanowić nad terapią małżeńską.
Pozdrawiam

84447 psycholog-katarzyna-garbacz Kobieta, 33 lata, Lublin
~MaciejKe

~MaciejKe

Ja byłem kiedyś w związku, który był dla mnie wszystkim. Później to rozwaliłem przez własną głupotę. Ona przeze mnie cierpiała. Chciałem to jakos odkręcić, ale nic nie
dawało rezultatu.. Przypadkiem trafiłem na odzyskacbyla.com.pl, wypełniłem formularz i skontaktowałem się z panem Miłoszem. Droga była długa i kręta, ale
pomógł mi odzyskać twarz u kobiety, którą kocham i z która znowu jestem w zwiazku!

Raszer

Raszer

Ta, takiej histerii to ciężko nie nie wytrzymać. Flirt to zdrada? Wiesz jakie to szerokie pojęcie i o co zahacza? Sama też flirtujesz nawet o tym pewnie nie wiesz. Zdradził cię? czy tylko sobie rozmawia z inną atrakcyjną kobietą i dowartościowuje się rzucając dowcipy?.. a może pożądliwe na nią patrzy? To zdrowe u faceta. Spytaj męża czy cię zdradza bo napisałaś na forum problem, który nie jest problemem bez jego twierdzącej odpowiedzi.

128852 raszer Mężczyzna, 30 lat, 3miasto