Skocz do zawartości
Forum

Szantażowanie i grożenie przy chęci odejścia od chłopaka


Gość szyderczeOczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szyderczeOczka

witam mam 20 lat.. przez 2 lata bylam z pewnym chlopakiem, na początku wszystko byłe super. chociaż były kłótnie różnica charakterów? nie wiem.. popewnym czacie było jeszcze gorzej, zaczęły się awantury z jego strony o wszystko.. tak sie to toczyło raz lepiej raz gorzej... az do pewnego momentu jak mnie uderzył.. zostawiłam go on przepraszał mówil ze sie zmieni itp zawsze tak powtarzał .. teraz gdy ja już zrozumiałam, że nie chce z nim byc on odgraża sie mowi ze mnie kocha ze nie pozwoli mi tak o odejsc, powiedział, ze bedzie wypisywał do moich byłych chłopaków na moj temat do moich znajomych itp... strasznie sie tego wszystkiego boje, jestem słaba psychicznie.. nie radze sobie w takich sprawach.. nie spie po nocach nie jem.. nie wiem co mam ze sobą zrobić.. prosze o pomoc..

Odnośnik do komentarza

ja bym odeszła, choć wyobrażam sobie jakie to może być dla ciebie trudne. Jeśli boisz się, że on spełni swoje groźby to możesz uprzedzić swoich znajomych i byłych, że taka sytuacja może mieć miejsce i żeby dali ci znać jesli coś takiego się stanie. Jeśli on to zrobi będziesz mogła podać go do sądu o zniesławienie i stalking. Jeśli nie chcesz z nim być to się nie zmuszaj bo tylko będziesz co raz bardziej nieszczęśliwa, a przecież nie oto chodzi. Walcz o siebie i nie daj się zastraszyć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...