Skocz do zawartości
Forum

Jak ratować brata z tej głupiej miłości?


Gość ehhhhhhhh

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ehhhhhhhh

Dziewczyna go zdradza, a on mówi to moje zycie, nie wpie/przaj sie, ona sie smieje w towarzystwie,przy nas-ze osiol, glupek... serio.A on zero reakcji.Ostatnio na nią naskoczyłam to braciszek się obraził.Tylko Asiunia i Asiunia. Naśladuje ją we wszystkim i na wszystko się zgadza a innym mówi nie wtracaj sie, spier/dalaj, kazdy jest zły.

Odnośnik do komentarza

Oj jak ja to znam.
Dziewczyna potrafiła jego mamie przy nim powiedzieć coś w stylu: ale ma pani głupiego syna, ale jemu to nie przeszkadza-prawda (i drwiące spojrzenie w jego kierunku). Manipuluje nim, knuje intrygi. Tak już ponad 7 lat.
Wszyscy wiedzą, że go zdradza bo była widziana gdy się całowała z jakimś typem pod balkonem i co(?) Powiedział, że to niemożliwe, ze stale jesteśmy przeciwko niej, że robimy to specjalnie. Jest zaślepiony i nikt nie jest w stanie nic zrobić.

Musisz go zostawić w spokoju, bo jest dorosły i ma prawo spieprzyć sobie życie. Im więcej się wtrącasz w imię jego rzekomego dobra, tym on jest gorzej nastawiony na Ciebie. Robisz sobie wroga. Pogódź się z tym, ze on chce być źle traktowany i chce by go nie szanowano.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Szkoda Twoich nerwów i czasu bo brat jest głupi. Chce być tak traktowany i wyraża pozwolenie na takie upokazanie. Tak chce to nich tak ma. Daj mu spokój przecież o to Cię prosi nie przebierając w słowach.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...