Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbierać się po rozstaniu?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebuję się wygadać. Przez brak czasu straciłam znajomych, więc nawet nie mam komu tego powiedzieć. Byłam z chłopakiem 2,5 roku, związek skończył się wczoraj. Chciałam tego, od co najmniej pół roku ciągle miałam myśli, żeby to skończyć, bo denerwowało mnie jego zachowanie, różnice w poglądach na niektóre sprawy, bo muszę mieć wszystko po swojemu. Zaczęłam dopatrywać się problemów takich jak to, że jest dla mnie za niski, że nie wiem czy chciałabym iść z nim do ślubu, mnóstwo wątpliwości. Te wątpliwości sprawiły, że zdałam sobie sprawę, że skoro są to to NA PEWNO NIE JEST TO. Przeciągałam to, liczyłam chyba, że w mojej głowie coś się zmieni. Ale nie, stworzyłam w sobie straszną blokadę, nie mogłam się do niego przekonać, z życia erotycznego zrezygnowaliśmy kompletnie, nie miałam ochoty się z nim całować a co dopiero coś więcej. Ale poprawiał mi humor, rozśmieszał jak nikt. Teraz, po rozstaniu, mimo, że to ja go chciałam cierpię jak nigdy w życiu. Nie mogę się pozbierać, zastanawiam się czy zrobiłam dobrze, czy po prostu przechodzę załamanie po tym przyzwyczajeniu.. Proszę o jakąś radę :( to nie jest tak, że jestem pusta i problem wzrostu itd. ma dla mnie znaczenie. chodzi o to, że po prostu zaczęłam wyszukiwać wad, by utwierdzić się w przekonaniu, że to nie to. jednak teraz jest bardzo ciężko, milion sprzecznych myśli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...