Skocz do zawartości
Forum

nie wierze ze jakikolwiek facet mną sie zaintereuje...


Gość jjasdjscj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jjasdjscj


Zawsze skupiam sie na swoim wygladzie,mysle ze nnie spdobam sie zadnemu wartosciowemu facetowi,bo jestem brzydka dla niego,ogolnie zgrabna,wysoka,bez piersi do tego nudna nijaka,spotkałam sie juz z X facetami a zaden na dłuższa mete nie okazywał mną zainteresowania,jestem bardzo skryta i chodzę swoimi sciezkami,nie jestem potulna ani taka ,ze sie przymilam,..mam dobre serce,nie jestem złym człowiekiem ;( Wczoraj miałam jazde z instruktorem i jedna dziewczyna wracala z nami tez z jazdy od innego instruktra i mój intruktor pyta jak jej sie podoba intruktor a ta dziewczzyna zachwalało go mówiąc,że było zabawnie a mój popatrzył na mnie, i odpowiedział u mnie tez czasem mozna sie posmiac ale to zalezy od kursantki ,,patrzac na mnie , jakby chciał mi dać do zrozumienia,że jestem nudziarą i mam kija w d!pie,ale nawet nie poczułam sie urazona tylko w duchu przyznałam mu racje,wiem,że przytłaczam innych swoim depresyjnym spokojnym trybem zycia,że wole cisze,mimo,że pozornie wyglądam na odważną dziewczynę,farbujac włosy na rudo,i tez nie ubieram sie jak jakaś cnotka za przeproszeniem... I też myśle nad powiekszeniem piersi,nie wiem czy to dodałoby mi pewnosci siebie,nie wiem czy zwiekszyłaby mi sie samoocena,ale musze przyznac,że wstydze sie tych dwóch małych pryszczy i wiem,że w oczach facta bym zyskała,nie oszukujmy sie,,,faceci to wzrokowcy ...nie oszukujmy sie,dzieki kobiecym kształtom kobiety maja wieksze branie,przez co mogą robic ''selekcje'' ...Nie ukrywam,ze zawsze zalezało mi na podobaniu sie mezczyznom,jak innym na naucie,na samorozwoju tak mi na bycie atrakcyjną .. nieestety przez moja kompleksy bedzie ciezko..

Co myslicie?

Odnośnik do komentarza

"Nie ukrywam,ze zawsze zalezało mi na podobaniu sie mezczyznom,jak innym na naucie,na samorozwoju tak mi na bycie atrakcyjną .."

I to może być Twój bląd. Wielu kobietom zależy na wyglądzie i dużo dla tego wyglądu robią- odchudzają się, stroją, malują i kombinują co by tu zmienić aby było interesująco, ciekawie, lepiej. Tyle, ze większośc robi to mimochodem. Co oznacza, ze nie zaniedbują swojej nauki i swojego samorozwoju. Faceci są ważni ale nie najważniejsi. Wtedy masz taki psychiczny luz, rozumiesz, ze facet to tez czlowiek. I możesz trafić na fajnego a możesz trafić na niewiele wartego, tyle, ze nie oceniasz ich poprzez swój pryzmat tak jak Ty. Nikt mi się nie trafi , bo ja jestem brzydka, nudna, beznadziejna. Ten, z ktorym ostatnio rozmawialam tez tak uważał. Tak jakbys nie miala żadnego ogranicznika w myśleniu żle o sobie a dawala kredyt mądrości, przystojności, zabawności każdemu facetowi. A przeciez ten ostatni i przedostani wcale nie musial być taki super, tyle, ze Ty tak bardzo chcesz się podobac facetom, ze nie powiesz iż on byl malo zabawny, mało rozmowny, chyba niezbyt inteligentny, bo Ci to nawet nie przyjdzie do glowy. To tylko Ty masz wady i dlatego rozmowa się nie kleiła. A do tanga trzeba dwojga, do rozmowy rownież.

A wg mnie z tym powiększaniem biustu powinno się być bardziej ostrożną. Skoro marzysz o facecie, to potem możesz marzyć o byciu żoną takiego a jeszcze potem o urodzieniu dziecka/ dzieci. I jak tu karmić takimi sztucznymi piersiami dziecko? Najczęsciej panie zmieniają piersi jak już urodzily swoje potomstwo i mają znów duż uwag do rozmiaru biustu i co najgorsze do jego wyglądu. Biologicznie biust służy nie tylko do zabawy męzczyny, tylko przede wszystkim jako stolowka dla maleństwa. Czemu chcesz pospsuć swoją stolowkę. Dzieckjo karmione piersią ma więcej szans na zdrowie i dobry rozwój niż dziecko na sztucznym pokarmie.

Odnośnik do komentarza
Gość Basia1985

Ze mną było podobnie, tylko że ja szybko uświadomiłam sobie, że to nie faceci mnie interesują. ;) Może z Tobą jest podobnie? :) Dzisiaj jestem już 3 lata w związku z kobietą i jestem szczęśliwa. Nie patrz na normy, ale popatrz w głąb siebie, może odpierasz sama przed sobą, coś, co jest prawdą, ale tego się boisz? Ze mną tak było. Dzisiaj jestem wyoutowana przed rodziną, mieszkamy zagranicą, planujemy ślub. :) Pomyśl o tym. Polecam portal Kobiety Kobietom. :)

Odnośnik do komentarza
Gość jjasdjscj

~Basia1985
Ze mną było podobnie, tylko że ja szybko uświadomiłam sobie, że to nie faceci mnie interesują. ;) Może z Tobą jest podobnie? :) Dzisiaj jestem już 3 lata w związku z kobietą i jestem szczęśliwa. Nie patrz na normy, ale popatrz w głąb siebie, może odpierasz sama przed sobą, coś, co jest prawdą, ale tego się boisz? Ze mną tak było. Dzisiaj jestem wyoutowana przed rodziną, mieszkamy zagranicą, planujemy ślub. :) Pomyśl o tym. Polecam portal Kobiety Kobietom. :)

Nie,zdecydowanie wole facetow,dlatego tak przeżywam kazdą rozterkę i to,że zaden sie o mnie nie stara,kazdy sie mna nudzi,przez to zostaje jakiejś paranoi ....

Odnośnik do komentarza
Gość szukająca faceta

~Basia1985
Polecam portal Kobiety Kobietom. :)

Kobiety na tym portalu mają tak niesłychanie wyśrubowane wymagania wobec kandydatki na partnerkę, że tylko nieliczne mają tam jakiekolwiek szanse... to już o 100x większe szanse dla przeciętnej dziewczyny są na związanie się z facetem bo ich oczekiwania są przynajmniej realistyczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...