Skocz do zawartości
Forum

objawy ćpania ?+ stres?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich formułowiczów mam 23 lat na swoje oczy duzo widzialem i duzo przezylem łapie sie wszystkiego co mozliwe zeby tylko sobie pomóc otóz od dwoch dni czuje sie w miarę dobrze drźenie i lęk jak narazie sie uspokoiły i jest cacy alee czuję w głowię taka pustkę tak jak by mi czegoś brakowało zero mysli mam o.O nie mogę na niczym sie skupić konkretnie a jak do czegoś usiadę to po paru minutach stwierdzam po co ja to robie jak mi to nie idzie tak jak trzeba wiztę dopiero bede mial 8grudnia więc trochę czasu zostalo jak by nie patrzec szukam sobie na siłe zajeć ale to nic nie pomoga wychodzę do ludzi spaceruje godzinami dzis nawet przebieglem z 5km ale dalej to samo o.O powiem z góry nie chce brac zadnych psychotropów czekam na jakies sensowne odpowiedzi :) z góry pozdrawiam i dziękuje
aa i dodam ze w ciagu dwóćh dni mialem taki nieciekawe przezycie tak jak by odrealnienie wiedzialem gdzie jestem co robie ale wszystko bylo takie jakby przez szybę i nie czulem swego ciala i zlewaly mnie poty
kolezka mowi ze zwariowalem o.O albo cos se wkrecam

pukam sie w glowie bo nie wiem co robic szukam przycznyny czy to moga byc objawy podjadniem mefedronu dzien w dzien grubszej ilosci przez pol roku ? szukam wyjscia z sytuacji ale dalej stoije w miejscu

Odnośnik do komentarza

Lekarz w trakcie procesu diagnostyczno- leczniczego ustala związki przyczynowo- skutkowe i proponuje rozwiązania. Skoro pytasz "czy to moga byc objawy podjadniem mefedronu dzien w dzien grubszej ilosci przez pol roku ?" odpowiem Ci, że jak najbardziej tak. Piszesz również: "powiem z góry nie chce brac zadnych psychotropów czekam na jakies sensowne odpowiedzi". Zdumiewasz mnie tym, że używasz przez "pół roku dzień w dzień grubszej ilości" substancji uszkadzającej mózg, a odmawiasz substancji leczniczych. Dla mnie to nie ma sensu. Lekarz psychiatra nie jest uzdrowicielem. Przedstawi Ci swoje wnioski na podstawie tego, czego uda mu się od Ciebie dowiedzieć, zaleci abyś więcej nie przyjmował ani tej substancji, ani innych stymulantów i poczekał aż Ci te objawy miną. Dodatkowo może zaproponować wspomniane leki; jeśli jest dostatecznie zorientowany w uzależnieniach, to skieruje Cię do specjalisty terapii uzależnień i zaleci podjęcie psychoterapii uzależnień w odpowiednim ośrodku, ponieważ będzie zdawał sobie sprawę z tego, że bez niej nie zaprowadzisz skonsolidowanych zmian w swoim życiu i ćpanie porwie Cię ostatecznie. Wobec tego co powiedziałeś ewentualne badania dodatkowe będą mieć charakter formalny.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...