Skocz do zawartości
Forum

Jaki jest powód zmian nastroju i uczuć wobec partnera?


Gość n...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od miesiąca mam natrętne myśli kocham noe kocham mojego chłopaka mimo ze kocham go najbardziej na świecie. Pojawiło to się bardzo nagle. Dodam ze nigdy nie mieliśmy żadnych problemów jesteśmy w związku 3 lata. Często mam jakieś natrętne myśli, jednakże teraz to nawet zastanawiam się czy coś czuje czy noe mówię na wymus przez co zdaje sobie sprawę ze blokuje te uczucia a i tak doporowadza mnie to do rozpaczy. Mam poranne biegunki i obniżenie nastroju. Proszę o poradę mam 17 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość Dodatek do tego

Dodam jeszcze ze np czynności z nim seksualne które chce tylko z nim robi dają mi przyjemność i ja staram się mu ja tez sprawiać, ulegam jak czegos chce i słucham go i staram wspierać mimo tego mam takie dziwne myśli leki uczucia jestem strasznie płaczliwa i nad wszystkim myśle np czy jak powiem do niego kotku to czy to nie z wymusu itd mimo ze tego chce bo wiem ze go kocham. Wg mojego przyjaciela jest to nerwica natręctw która uderza w najważniejsze i najpewniejsze aspekty życia. Proszę o poradę

Odnośnik do komentarza

Jesteś w takim wieku , że zmiany nastroju mogą się pojawiać. Jeżeli chodzi o Twoje uczucia wobec chłopaka , to zweryfikuje je czas . Z pewnością do niczego się nie zmuszaj , gdybyś doszła do wniosku , że to nie ten. Masz dopiero 17 lat i może tak być , że dopiero któryś z poznanych chłopaków będzie tym odpowiednim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...