Skocz do zawartości
Forum

Czy on czegoś chce?


Gość Poi

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy wspólnych znajomych i chodzimy do jednego liceum. Poznaliśmy się na jednej imprezie i ciągle prosił mnie do tańca chociaż to jest u mnie największy problem bo tańczyć nie umiem za to on rusza się na prawdę świetnie . Na tamtej imprezie ciągle tanczylismy. Na początku usmiechalismy się do siebie i cały czas patrzylismy sobie w oczy ale on zaczął tańczyć coraz bliżej i się ocieral co mnie zrazilo i zaczęłam unikać jego wzroku i przestałam się uśmiechać aż w końcu zaczęłam unikać go. Ale gdy byłam z moimi znajomymi których on też zna zaczął opowiadać o tym że związki są złe i nie rozumie ludzi którzy są w związkach bo to tylko problemy(nigdy nie był w związku) i jest z tego znany . Tym nie powiem mi zaimponowal bo sama jestem singielka z wyboru (swojego)

Odnośnik do komentarza

W skrócie - tak, on czegoś chce. Dokładnie tego co masz miedzy nogami :/ . Odpowiedź krótka, bezpośrednia i konkretna.
Sorry, ale na imprezie konkretnie do ciebie startował. Wręcz w sposób erotyczny (tak to musiało wyglądać skoro cię zraził). Ale związki są dla niego błee? Ale już seksik na boku jest spoko? To standardowy "zaliczacz" i skoro jest znany to już nie jedną "miał". Problemem jest taki właśnie durny lolo...

Jak chcesz zostać jego jednorazową zdobyczą - wal śmiało, będzie chętny.
PS - jak taki frajer może komukolwiek imponować? Nie kumam tego...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Chłopak wysyła dwuznaczne komunikaty. Z jednej strony tańczy w dość sugestywny sposób, dając do zrozumienia, że podobasz mu się (przynajmniej w sensie seksualnym), a z drugiej strony deklaruje w rozmowie z innymi, że nie chce być w związku, wręcz wyraża dezaprobatę dla tych, którzy tworzą związki. Czyli seksualne podboje są w porządku, ale już dojrzały związek wymagający zaangażowania i odpowiedzialności za drugiego człowieka już nie? Bardzo to płytkie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...