Skocz do zawartości
Forum

Siedzenie samej w Sylwestra


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego tak męczy mnie, że będę kolejny rok siedzieć w domu, przecież nie jestem sama...dużo ludzi nigdzie nie wychodzi...tak kolega zaprosił mnie ale musiałabym jechać 100 km by być na imprezie gdzie nie znam nikogo oprócz niego, jego tez znam słabo...nawet nie wiem jak mu wytłumaczyć że nie przyjade, mam powiedziec że wole siedzieć w domu niż skorzystać z jego zaproszenia, teraz nawet nie ma juz biletów gdybym jednak sie zsecydowała

Odnośnik do komentarza

takaona94, zdaję sobie sprawę, że samotne siedzenie w ostatni dzień roku nie jest przyjemną perspektywą, ale nie wiedzę nic złego, by napisać kumplowi, którego ponadto nie znasz zbyt dobrze, że nie skorzystasz z jego zaproszenia, bo to wiązałoby się z problemami "logistycznymi", np. kwestią dojazdu, odległością 100 km, problemem z ewentualnym noclegiem. Fajnie, że zaproponował wspólną imprezę, ale przecież masz prawo odmówić i wcale nie musisz się tłumaczyć, że "wolisz siedzieć w domu". W ogóle nie musisz się mu tłumaczyć. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę udanego Sylwestra! ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Martynisko

Hej! Nie Ty jedna. Ja też miałam 2 podobne propozycje- ludzie nie znam, daleko i tez się nie zdecydowałam, bo nie czułabym się bezpiecznie. Wszytskim, którzy czują się samotni zyczę na Nowy Rok wytrwałości, szczęścia, zadowolenia na co dzień no i dobrych ludzi wokół i dużo miłości!

Odnośnik do komentarza

Mnóstwo ludzi samotnie spędza Sylwestra. Ja też jestem wśród nich, ale sie tym nie przejmuje.. Dla mnie nie jest taki ważny.. Nie zależy mi na tym, aby go jakoś hucznie obchodzić.. Bawić się, imprezować.. Hmm.. Może dlatego, że tak na prawde nigdy nie byłam na takiej imprezie.. Ani masowej ani domowej..więc nie wiem co trace..... ? Heh ;)

Zawsze pod góre :/

Odnośnik do komentarza

~ania mysz 84
A mnie zostawil narzeczony po 12 latach tuz przed świętami.jest am sama.bez przyjaciol.rodzice mi pomagają.mam 30 lat.rozsypię się,nie dam rady.11 sylwestrow razem.juz po mnie

Wszystko sie ułoży,musi. Wszystkiego pięknego na ten Nowy Rok 2015 dla Ciebie i wszystkich załamanych,smutnych,samotnych, nieszczesliwych ludzi
ten Rok musi byc lepszy niz poprzedni!!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...