Forum Odchudzanie krok po kroku

Jaki catering dietetyczny?

~Lilly88

~Lilly88

Witam,
Szukam dobrego cateringu dietetycznego (najlepiej z Warszawy). Niestety nie mam czasu aby gotować i zajmować się dietą, więc pomyślałam że catering będzie dobry dla mnie.
Z góry dziękuję:)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~krysiaantos

~krysiaantos

Lily, z tego samego powodu i ja zdecydowalam się na catering. Jeśli chodzi o Warszawę to polecam superfood - polecają go nawet trenerzy, bo każdy posiłek jest zdrowy i zbilansowany. Więc jak Ci zależy na dietetycznych posiłkach to koniecznie przerestuj ich zestaw próbny.

~JolaMol

~JolaMol

Sprawdzony, smaczny, punktualny. Jestem z Poznaniu i tu wiele dobrego słyszałam o Tummy Heaven więc i jego wybrałam. Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że był to dobry wybór. Jedzenie jest bardzo smaczne, świeże i zdrowe. Warto.

~MareckiMarek

~MareckiMarek

Przy wyborze kierowałem się głownie ofertą dla wegetarian i z kilku opcji wyprałem Luna Box. W zasadzie nie mam im nic do zarzucenia bo nigdy się nie zawiodłem. Zawsze miło i bezproblemowo.

~Mateusz8999

~Mateusz8999

Co prawda nie z Warszawy a z Krakowa ale jednak jak by ktoś potrzebował firmy ze stolicy Małopolski to polecam Scandale-Catering.pl (http://scandale-catering.pl)

~MonikaZagorska

~MonikaZagorska

MnimMnim catering :) Sprawdź sobie ich ofertę, ja jestem ogromnie zadowolona z ich dań :) Polecam!

~Winia

~Winia

Ja też zdecydowałąm się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnąć, Wreszcie jestem sama, bez nadwagi, bez balastu

~Emisia8

~Emisia8

Slimunox daje nam możliwość szybszej utraty wagi ale to dopiero połowa sukcesu.Trzeba jeszcze tą wagę utrzymać bez wspomagania się tabletkami.W tym pomoże nam zmian myślenia i nawyków żywieniowych.Mi się udało trzy miesiące to wystarczający czas aby nauczyć się nowego podejścia do tego co się je i jak się żyje.

~Karla.L

~Karla.L

Ja na Foreverslim zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty u sąsiadki.Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po ciąży.Mi udało się na Foreverslimie zrzucić 12 kg.