Forum Odchudzanie krok po kroku

Jaki catering dietetyczny?

~Lilly88

~Lilly88

Witam,
Szukam dobrego cateringu dietetycznego (najlepiej z Warszawy). Niestety nie mam czasu aby gotować i zajmować się dietą, więc pomyślałam że catering będzie dobry dla mnie.
Z góry dziękuję:)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~krysiaantos

~krysiaantos

Lily, z tego samego powodu i ja zdecydowalam się na catering. Jeśli chodzi o Warszawę to polecam superfood - polecają go nawet trenerzy, bo każdy posiłek jest zdrowy i zbilansowany. Więc jak Ci zależy na dietetycznych posiłkach to koniecznie przerestuj ich zestaw próbny.

~JolaMol

~JolaMol

Sprawdzony, smaczny, punktualny. Jestem z Poznaniu i tu wiele dobrego słyszałam o Tummy Heaven więc i jego wybrałam. Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że był to dobry wybór. Jedzenie jest bardzo smaczne, świeże i zdrowe. Warto.

~MareckiMarek

~MareckiMarek

Przy wyborze kierowałem się głownie ofertą dla wegetarian i z kilku opcji wyprałem Luna Box. W zasadzie nie mam im nic do zarzucenia bo nigdy się nie zawiodłem. Zawsze miło i bezproblemowo.

~Mateusz8999

~Mateusz8999

Co prawda nie z Warszawy a z Krakowa ale jednak jak by ktoś potrzebował firmy ze stolicy Małopolski to polecam Scandale-Catering.pl (http://scandale-catering.pl)

~MonikaZagorska

~MonikaZagorska

MnimMnim catering :) Sprawdź sobie ich ofertę, ja jestem ogromnie zadowolona z ich dań :) Polecam!

~Winia

~Winia

Ja też zdecydowałąm się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnąć, Wreszcie jestem sama, bez nadwagi, bez balastu

~Emisia8

~Emisia8

Slimunox daje nam możliwość szybszej utraty wagi ale to dopiero połowa sukcesu.Trzeba jeszcze tą wagę utrzymać bez wspomagania się tabletkami.W tym pomoże nam zmian myślenia i nawyków żywieniowych.Mi się udało trzy miesiące to wystarczający czas aby nauczyć się nowego podejścia do tego co się je i jak się żyje.

~Karla.L

~Karla.L

Ja na Foreverslim zdecydowałam się dopiero wtedy kiedy zobaczyłam efekty u sąsiadki.Nie chciałam wierzyć że tak szybko poradziła sobie z pozostałościami po ciąży.Mi udało się na Foreverslimie zrzucić 12 kg.

~nightwalker

~nightwalker

Jeżeli chodzi o Warszawę to polecam Przełom w odzywianiu. Korzystam od dobrych 5-6 miesięcy i ku mojemu zdziwieniu udało mi się nawet schudnąć. A raczej obstawiałem, że jedynie moje lenistwo na tym coś zyska;)

~onkaY

~onkaY

Jeżeli chodzi o Warszawę to polecam lewatywę . Korzystam od dobrych 5-6 miesięcy i ku mojemu zdziwieniu udało mi się nawet schudnąć. A raczej obstawiałem, że jedynie moje lenistwo na tym coś zyska;)

~Gregorrianno

~Gregorrianno

We Wrocławiu ja korzystam z Fit and Yummy. Ceny są bardzo atrakcyjne, szczególnie mi przypadła do gustu dieta optimum.

~onkaY

~onkaY

We Wrocławiu ja korzystam z lewatywy. Ceny są bardzo atrakcyjne, szczególnie mi przypadła do gustu lewatywa optimum

~Dzoannna

~Dzoannna

Ja od siebie serdecznie polecam mniam mniam catering, który dba o swoich klientów i dopieszcza każdy posiłek. Pysznie, kolorowo i zdrowo, do tego wielki plus za jakość opakowań - nie mam obaw, że w drodze do pracy coś mi ucieknie/wyleje się

~PatkaM

~PatkaM

Stosuję diety już od dwóch lat i bałam się zmienić ,,dostawcę", ale koleżanka w końcu mnie przekonała. Mniam mniam catering co dzień mnie zaskakuje są skrupulatni, mają dobre dania, świeże, różne ;) . Na pewno nie zrezygnuję szybko z ich usług.

~katja09

~katja09

Również polecam Ci catering od MaczFit - po 2 miesiącach mam -6 kg na wadze :) Jedzenie to sama przyjemność, smaczne, świeże, fajne dania - bardzo pomysłowe, wiele rzeczy po raz pierwszy próbuję, widać jak ograniczona była moja dieta wcześniej :)

hania_klos

hania_klos

Z cateringu dietetycznego polecam zdecydowanie pudełka od https://www.lightbox.pl/
W Warszawie nie jadłam żadnej lepszej diety pudełkowej, a próbowałam przynajmniej 2-3 innych firm. Dodatkowo idealnie wpasowała mi się dieta bez ryb ze względu na moje uwarunkowania i konieczność wykluczenia ich z diety. Codziennie o 5 rano wszystkie dania czekają pod drzwiami więc bezproblemowa obsługa. Mega ułatwienie i oszczędność czasu, szczególnie jak jest sie rodzicem ;)

207381 hania-klos Kobieta, 34 lata, Warszawa