Forum Nerwica

Odszkodowanie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Jeśli zostanie udowodniony błąd medyczny, to można ubiegać się o odszkodowanie. Najlepiej skorzystać z porad dobrego prawnika.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
kingak2

kingak2

Są dwie drogi do uzyskania odszkodowania , ale to zależy czy chodzi o szpital , czy gabinet prywatny.

186107 kingak2 Kobieta, 59 lat, Kraków
~malpractice

~malpractice

Mój syn urodził się z 0 pkt w skali Apgar (po 15 min 1 pkt) w konsekwencji ma mózgowe Porażenie Dziecięce czterokończynowe, epilepsję, niedosłuch obustronny. Dawid ma 7 lat Przypadkiem trafiłam na ostronę Krakowego Rejestru Osób Poszkodowanych. Bardzo długo zastanawiam się czy mamy szansę na odszkodowanie gdyż lekarz powiedział mi, że synek w wodach płodowych póścił smółkę, wody były gęste i nic nie mogli zrobić.

Specjaliści z KROP zajeli się wszystkim. Otoczyli mnie i moja rodzine ciepłem, opieka i bardz profesjonalnym podejsciem do mojej sprawy. Po 19 miesiacach współpracy otrzymalśmy propozycje ugodu ze szpitalem (za błąd medyczny lekarza przy porodzie) na niewyobrazalna dla nas kwotę - Ci ludzie odmienie życie moje rodziny... Bardzo serdecznie im dziękuję i dozgonnie będę polecać - dla mnie sa aniołami i cudotwórcami, a mój sym otrzymał szanse na lepsze jutro... Opiekowała się mna Pani Judyta Kleszko 722 080 080 niech Bóg ja wynagrodzi za wszystko co dla nas zrobiła