Forum Kuchnia

Najlepsze śniadania

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Jasmi

~Jasmi

jajecznica z koperkiem i do tego kanapeczka z prawdziwym masłem

hanka123

hanka123 wpis edytowany

Ulubione śniadanie? Zjedzone na spokojnie! Nie cierpię jeść w biegu. Kocham delektować się jedzeniem.

Moje dwa jesienne faworyty:

Jajecznica z duszonymi kurkami na maśle.
Kromki świeżego (najlepiej jeszcze ciepłego) chleba alpejskiego posmarowane naturalnym serkiem (koniecznie Bieluchem) z plasterkiem grillowanej cukinii.

58 hanka123 Kobieta, 38 lat, Warszawa
~Elllena

~Elllena

Moje ulubuione to owsianka z jogurtem rodzynkami i orzechami laskowymi

oleńska

oleńska

czasami pozwalam sobie na cos bardziej tresciwego i robimy w domu uczte :) jajecznica na masle, bekon, warzywka :) takie sniadanie pozwala przetrwac dzien :)

124034 olenska Kobieta, 30 lat, Oświęcim
Czerniczka

Czerniczka

Groszek z marchewką i fasolką szparagową, jajko na miękko lub sadzone i do tego tosty. I koniecznie kubek zielonej herbaty.

169718 czerniczka Kobieta, 30 lat, Warszawa
TomekMar

TomekMar

Ja na sniadanie to czesto smaze naleśniki - ciasto przygotuje wieczorem a rano szybko smaze i jeszcze zabieram do pracy. Przy biurku mozna podjadac :) przepis może byc taki jak ten: Naleśniki pancakes, szybkie i smaczne jedzenie a mozna dodac jabłek i beda racuchy, z cukrem pudrem sa pycha mniam :) do kawy

208633 tomekmar Mężczyzna, 41 lat, Warszawa
Paula13sz

Paula13sz

Świeży, chrupiący croissant i czarna, mocna kawa <3 Duet idealny!

207732 paula13sz Kobieta, 28 lat, Katowice
~anya88

~anya88

zazwyczaj w pośpiechu jem jakieś kanapki, do tego konieczni szklanka soku pomarańczowego, dr witt mój ulubiony, mam fazę na niego zawsze w zimie, dawka witaminy c od samego rana daje mi dużo energii, zresztą zwykczaj picia soku do śniadania został mi po tym jak przez jakiś czas mieszklam w stanach

~ewelina2321

~ewelina2321

Powiem Wam ze ja na śniadanie to głównie jem płatki owsiane górski z owocoami i jogurtem naturalnym. Wszystko robię sobie w pracy (po drodze mam Polomarket, więc i owoce i jogurt kupuje świeży). Kupuję u nich jogurty mleczna polana. Sa zawsze tańsze a w smaku są ok.

~madowka

~madowka

Świeża bułka z masłem i żółtym serem i gorące kakao decomorreno, odrobinę posłodzone :) uwielbiam takie właśnie śniadania.

JustinaJust

JustinaJust

Z tego co widzę to nie będę oryginalna jeżeli powiem, że naleśniki - tradycyjne lub te w stylu :) Uwielbiam, szczególnie te w wersji na słodko (bardzo słodko) z naturalnym i ekologicznym musem bananowym z Eterno albo konfiturami, w sumie to takie naleśniki mogłabym jeść non stop ...

210241 justinajust Kobieta, 26 lat, Płock
winiarska

winiarska

Świeże pieczywo z maslem, serkami i pomidorami oraz szczypiorkiem :)

213897 winiarska Kobieta, 33 lata, Wrocław
Kerin

Kerin

Świeże bułki z róznymi dodatkami - tunczykiem, pomidorami, serami, szynkami, łososiem itd

214227 kerin Kobieta, 25 lat, Tczew
~maryjanna

~maryjanna

Moi by tylko jedli parówki z keczupem. Staram się przynajmniej wybierać takie, co mają 100% miesa i dobry ketchup włocławek