Forum Hobby

Roweromaniacy

~Magda64

~Magda64

Cześć, szukam osób, które kochają rower. Nie chodzi mi o uprawianie sportu zawodowo po prostu o osoby które jezdza w fajne miejsca bo lubią. Jakie macie rowery? Od jak dawna trwa Wasza pasja? Jaką najfajniejsza przygodę przeżyliście?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

franca

franca

Nie mam pojęcia, jaki mam rower, chociaż przez cały rok jest on moim jedynym środkiem transportu.

85177 franca Kobieta, 15 lat, Wrocław
franca

franca

No dobra, jest różowy, ma czarną kierownicę, a z tyłu bagażnik(chyba tak się nazywa to miejsce, na którym można wozić np. plecak).

85177 franca Kobieta, 15 lat, Wrocław
cafe.latte

cafe.latte

Ja ostatnio wkręciłam się w wyprawy rowerowe. W zeszłym roku jechałam wzdłuż granicy polsko-niemieckiej z południa aż nad morze. W tym wybieram się na austriackie ścieżki. Świetna zabawa! :)

90275 cafe-latte Kobieta, 30 lat, Katowice
~rower

~rower

siema mam 15 lat i filmy z wypraw mnie zainspirowały zakupiłem sobie sakwy i takie tam kolega to samo wszystkie rajdy i zloty w tym roku będą odzwiedzane pierwsza dluga wyprawa 100 km na weekend majowy a potem weekendy na 2 dni a wakacje to juz Polska :)))

~rower

~rower

witam mam 16 lat i wciągneło mnie w wyprawy poprzez rajdy rowerowe i Święta roweru w mojej okolicy zakupiłem sawky itp rower bardzo dobry z kolega maymy robic po 100 i coraz wiecej km w weekendy , wakcje i wszystkie dni wolne mam dobre mięsnie udowe i nie padam po iluś tam km czy uda mi sie przejechac ze srednią prędkoscią 15 km 100 km lub więcej głownie uderzamy na rejony Lubelszczyzny parki nie parki miasta, Wisła itp

Heinrich

Heinrich

Ja mieszkam w Berlinie i mam "BZiKA" na temat rowerow, gdyz mam ich az kilka.

Najbardziej lubie moj rower elektryczny o nazwie: "TRENDLiNE " na malych kolach nr 12 , oraz 3 grubych, takze aluminiowych szprychach w kole.

Kupilem ten rower elektryczny od Niemki - Emerytki , ktory byl malo uzywany , oraz posiada Super stan techniczny . Niestety akumulator zmuszony zostalem nowy kupic.

Rower ma moc - 400 WAT , oraz zasieg 30 km przy szybkosci 25 km/godz.

Obecnie po sezonie zamierzam wstawic do mojego ulubienca silnik o mocy 1000 WAT lub mocniejszy , aby zwiekszyc szybkosc i zasieg przejechanych kilometrow .

Niestety nie wiem jeszcze , gdzie kupic taki o mocy 1000 WAT elektryczny silnik. Byloby dla mnie najkorzystniej , gdyby to byl silnik 12 Volt.

Dlatego bardzo chetnie skorzystam z Waszego info , gdzie , co , za ile , oraz jak to uczynic ???

Serdecznie pozdrawiam .
Heinrich / Berlin :-)

109433 heinrich Mężczyzna, 63 lata, Katowice
~Zofia 89

~Zofia 89

Mnie ostatnio zachwycił Rower inny niż wszystkie.Rower biegowy Race Running.
Biegacz używa trójkołowego roweru biegowego porusza się
odpychając od podłoża nogami.Jest to rower dla osób mających problemy z poruszaniem się ..W Polce prekursorem Rowerów jest Fundacja Złotowianka
Widokowa 1
77-400 Złotów
519 723 793
512 977 766
Nie miałam okazji ,wypróbować jazdy Rowerem Race Ranning ,ale mając taki rower na pewno poczujemy się królami polskich szos

~Eve333

~Eve333 wpis edytowany

Ja mam rower z Authora ;) Podrasowałam go trochę , dokupiłam różne części w bardzo fajnym sklepie interntowym. teraz jeszcze noszę się z zamiarem kupna takiej torby, sakwy na kierownicę coś jak ortlieb bikepacking

gabriel96

gabriel96

Ja od roku po mieście poruszam się niemal wyłącznie rowerem. To dużo zdrowsze, a do tego nie ma złego wpływu na środowisko. Gdy w zimie warunki nie pozwalają na rower, korzystam z komunikacji miejskiej. Samochodu nie mam i dobrze mi z tym.

--

haveasipp.com

215056 gabriel96 Mężczyzna, 29 lat, Lublin
fitness_baba

fitness_baba

Cześć, ja właśnie wróciłam z urlopu, który spędziłam w górach w Austrii, https://austria-na-narty.pl/ . Z pewnością zapytacie, co robić latem w górach? Uwierzcie mi jest co robić. Ja zwiedzałam i jeździłam rowerem podziwiając górskie widoki, które są przepiękne.

197378 fitness-baba Kobieta, 42 lata, Sieradz