Skocz do zawartości
Forum

Kinomaniacy, czyli jakie filmy polecacie?


Gość Daria to ja

Rekomendowane odpowiedzi

Big short rewelacyjny! Byłam dwa razy na tym. Spotlight też, z oscarowych to jeszcze przede mną Carol, Brooklyn, słaszyałam, że spokojnie można poczekać na dvd ;)
Ostatnio tez mnie pozytywnie zskoczyła polska komedia - planeta singli była naprawde świetna, a przedtem też król życia. A Excentrycy niewykorzystany potencjał Stuhra. Z grnaych w kinie teraz mogę polecić kungu pandę 3, byłam z córą ;)

Odnośnik do komentarza

martinez99
Ostatnio oglądałam Nice guys, bardzo przyjemne kino, można się pośmiać :) Lubię oglądać komedie w kinie, bo jak ktoś sie z boku zaśmiewa to i człowiek od razu nie może się powstrzymać od smiechu :) teraz bym na coś poszła też, ale samemu to jakoś tak trudniej :P
Ja chyba na komedie chodzę najrzadziej, bo jednak w kinie stawiam na to, ze jakość, efekty, klimat, a to przy komediach w domu też jest ok. ;) Chociaż byłam teraz na Facecie na miarę w kinie i naprawdę super. Ale takie filmy jak Alicja w krainie czarów, czy Star trek to koniecnzie w kinie! A najlepiej w imax ;) Przy okazji teraz w cinema city jest wakacyjna loteria, ż każdy bilet wugrywa i ja już mam następne wyjście dla 3 osób w cenie 1 biletu - bo wygraliśmy nagrode bilet 1+1, a do tego bilet pojedynczy na film dwa 2 ;)

Odnośnik do komentarza

Nie no jak film efekciarski, to koniecznie w kinie, bo to zupełnie inne wrażenia :) tak samo jak inny jest film w 3d a inny w imax. A loterię widziałam na plakatach, ale jeszcze nie miałam okazji skorzystać, ale w weekend moze :) moze tez wygram drugi bilet, fajnie by było, bo jest co oglądać w kinie teraz wbrew pozorom. I zapowiada się trochę fajnych filmów tez :)

Odnośnik do komentarza

martinez99
Ostatnio oglądałam Nice guys, bardzo przyjemne kino, można się pośmiać :) Lubię oglądać komedie w kinie, bo jak ktoś sie z boku zaśmiewa to i człowiek od razu nie może się powstrzymać od smiechu :) teraz bym na coś poszła też, ale samemu to jakoś tak trudniej :P

A tam trudniej - własnie lepiej, bo nie musisz sie dopasowywać do czyjegoś gustu, a teraz jeszcze w cinema city ta loteria, gdzie samochody do wygrania ;) Jest nowy Allen i Rekiny wojny ciekawie się zapowiadają

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiek_123

Ikonna - połówek się strasznie nakręcił na "Magnificent 7", mówi, że opinie o filmie są dobre - że komediowo i aktorsko ujęte, więc powinno Ci się spodobać. Podobno Ethan Hawke zagrał genialnie, a że ja mam do niego słabość, to idziemy w sobotę ;)

Odnośnik do komentarza

~Kasiek_123
Ikonna - połówek się strasznie nakręcił na "Magnificent 7", mówi, że opinie o filmie są dobre - że komediowo i aktorsko ujęte, więc powinno Ci się spodobać. Podobno Ethan Hawke zagrał genialnie, a że ja mam do niego słabość, to idziemy w sobotę ;)

O tak choć wolę Denzela W. to tutaj kowboj nożownik mój nr1. A reżyser "odwalił" kawał dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Gość rogalinka

Z tą Cyfrą to oczywiście fakt. Najpierw pomyślałam, że usunęli kanał, co mnie zdziwiło. Potem okazało się, że tylko przesunęli.
Na szczęście. Tego kina akcji jest sporo, mnie intryguje Dorwać Cartera, które poleci w sobotę na TV Pulsie. Już kiedyś widziałam, ale niedawno obejrzałam starszą wersję z 1971 roku, w której główną rolę zagrał Michael Caine. Co ciekawe aktor zagrał równiez w tej z Sylwestrem Stalone, która będzie na TV Pulsie, choć oczywiście w innej roli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...