Skocz do zawartości
Forum

Odnawiające się podrażnienia po stosunku


Rekomendowane odpowiedzi

Po stosunku seksualnym często krwawię. Badał mnie lekarz ginekolog i stwierdzili jedynie podrażnienie na skórze, przy wejściu do pochwy. To podrażnienie ciągle się odnawia, nawet po dwutygodniowych przerwach. Zaznaczę, że nawilżenie jest prawidłowe a podczas stosunku nie czuję bólu, najwyżej na początku. Lekarz nie mógł mi poradzić nic poza domowymi metodami leczenia, które nie pomagają. Czy to normalne i czy da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Dermatolog nie, tylko ginekolog. Myślę, że gin rozpoznałby nadżerkę? Więc myślę, że to nie to. Poza tym nic mi nie dolega, nie mam upławów itp. Krawienie jest czysto mechaniczne, przechodzi zwykle następnego dnia po stosunku. Ale anatomicznie chyba jestem tam wąska, bo przed utratą dziewictwa krwawiłam już przy pettingu...

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeżeli konsultowała się Pani z trzema specjalistami ginekologii, to bez wątpienia opisane krwawienie nie jest wynikiem patologii układu rodnego. Tak jak Pani napisała, wynika natomiast z podrażnienia podczas stosunku. Niestety nie ma jednak takich metod, które umożliwiłyby natychmiastowe ustąpienie dolegliwości. Proszę natomiast pomyśleć o stosowaniu probiotyków oraz dodatkowych nawilżaczy. Być może zmniejszy to nasilenie objawów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...