Forum Dom

Skąd czerpiecie pomysły na wystrój domu

~kasiadox

~kasiadox

Chciała bym z mężem przeprowadzić w domu mały remoncik :) I teraz zbieram pomysły na urządzenie mojego domu! Możecie polecieć jakieś strony ? Dotychczas korzystałam ze stron IKEI i tlux.pl ale chciała bym więcej :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~pulinka

~pulinka

Teraz można dostać za darmo taki poradnik aranżacyjno-dekoratorski Mój Komfort, rozdawany jest w kioskach i sklepach inMedio, można w nim dużo porad i inspiracji znaleźć.
~ac

~ac

ja tez mam problem z wystojem, chodzi o moj pokoj...a najbardziej o ściany...mam tyle pomysłów i sama nie potrafie ich zrealizować, nawet miało byc grafiti ale kolo-spec od tego sie nie pojawił:/
~Shezze

~Shezze

tez mialam miec graffiti na scianie i tak samo jak ty nie znalam nikogo kto sie tym 'zajmuje' ani nawet kogos kto takigo kogos zna:lol:
~zarrakh

~zarrakh

No faktycznie świetnie się prezentują :D Oj taki płaściutki telewizorek, mmm...
Ja dużo pomysłów zazwyczaj znajduję na stronkach urzadzamy.pl i wnetrzator.pl :) Na serio sporo ciekawych aranżacji można tam znaleźć :)
~aldente

~aldente

U znajomych tez często znajduje inspiracje do zmiany. Tam podpatrzę kolor i połączenia dodatków gdzie indziej ciekawy dywanik i obraz. Albo np. jak wkomponować klimatyzator żeby nie zepsuł całości i nie nadał pomieszczeniu biurowego charakteru.

~martynka89

~martynka89

Ja lubie korzystać z katalogów różnych m.in. IKEA. Szukam tam fajnych pomysłów i na aranżacje i praktyczne przechowywanie różnych rzeczy np w kuchni. Ale takie małe cuda AGD jak ta lodówka czy klimatyzator też mi sie bardzo podobają. Nareszcie takie urządzenia są też ozdobą, a nie tylko sprzętem, który ma spełniac swoje zadania :)
~Suzi

~Suzi

A ja się właśnie wybieram w sobotę na Popularną w Warszawie, będzie otwarcie nowego salonu meblowego BRW i ma być kilkaset gotowych pomieszczeń, mam nadzieję, że będzie to dla mnie jakieś źródło inspiracji, bo sama mam 100 pomysłów na minutę...
~forte

~forte

ja kiedyś szukałam inspiracji na forum muratora ale absolutnie nic mnie tam nie inspirowało - owszem, ładne wszystko ale dla mnie strasznie mało funkcjonalne no i niedostosowane kompletnie do małych powierzchni - a nie ukrywajmy, co najmniej 50% Polaków mieszka w m3 z wielkiej płyty na 45 metrach.
potem kombinowałam z katalogami, ale tam też większość pomysłów była na duże przestrzenie.
teraz najbardziej lubię oglądać propozycje w salonach właśnie typu brw. do tej pory najczęściej bywałam na targówku, salon dość spory i masa moich ulubionych porobionych pokojów czy kuchni przykładowych. w tym nowym na popularnej podobno ma być tego duuużo więcej i jeszcze jakieś promocje z okazji otwarcia. mam ochotę załapać się na jakieś super dodatki;)
~Gabriela_S

~Gabriela_S

Są przecież katalogi, mnóstwo czasopism i Internet w których jest rzeka pomysłów które mogą nas zainspirować do działania
~Precelka

~Precelka

Dobrą inspiracją są po prostu sklepy z artykułami do urządzania wnętrz. Ja w swoim domu ciągle coś zmieniam. Bardzo fajnym pomysłem są gotowe szablony, można dzięki nim wyczarować coś niepowtarzalnego na ścianie i talent nie jest do tego potrzebny :). Spory wybór mają w sklepie decorations.pl. Ogromny wybór tapet i innych pomysłów na ściany, np. naklejek. Na stronie internetowej są dobre i naturalne zdjęcia pokazujące wygląd tapet.
~nonik

~nonik

Ja znajduje wiele inspiracji w internecie. Skacze sobie po różnych stronach i szukam ciekawych rzeczy. Podgladam zdjecia, przegladam oferty sklepów internetowych. Ludzie nie zdają sobie sprawy ile ciekawych rzeczy można znaleźć w sieci. Jakiś czas temu kupiłam sobie nowoczesne krzesła do jadalni. Nie mogłam do nich niestety dobrać żadnego stołu, a w magazynie nie mieli.

~younglady

~younglady

Ja dużo inspiracji znajduje zawsze w jakichś magazynach o wnętrzach albo budownictwie i na stronach internetowych. Jest bardzo dużo tego w internecie. Na przykład na stronach sklepów internetowych z meblami albo dodatkami dekoracyjnymi do domu :)
~JolaRut

~JolaRut

Oczywiście jak większość przegladam gazety np: jest to M jak mieszkanie ale
najczęściej czarpię od mojego misia:-)fakt czasami ma pomysły jakby urwała się z choinki!!! :lol:, ale po malych korektach wychodzą całkiem fajne rzeczy...
~aldente

~aldente

Czasem jak trafi sie dobry fachoweic, który robi meble na zamówienie to mozna wspólnie zrobić naprawdę ciekawe wnętrza. Mi udało sie zrobic super półke na książki na całą ścianę. Teraz myslę o zabudowaniu mikrofali tylko tak sie zastanawiam czy jest sens, bo wygląda bardzo ładnie.
~Limonka33

~Limonka33

Jak ja mówię do swojej połówki, żebyśmy coś zmienili, to patrzy na mnie jakbym się URWAŁA Z CHOINKI...i jak tu znaleźć jakąś inspirację???
~matrioszka

~matrioszka

Z internetu, z czasopism wnętrzarskich, podpatruję u znajomych ;)
~younglady

~younglady

Właśnie natrafiłam na stronę ze świetnymi rzeczami do domu - myin.pl!! Inspiracje w sumie tez można z niej czerpać, bo jak się patrzy na te wszystkie cudowne rzeczy do dekoracji to pomysły aż same napływają do głowy :)
Lalka22 a Ty się w takim razie nie przejmuj swoją druga połówką tylko sama zacznij coś zmieniać w wystroju mieszkania :)
~sarenka_2907

~sarenka_2907

Ja jestem zafascynowana Płytkami Paradyża. Często oglądam ich stronę i stamtąd czerpię inspirację do swojego domu. Mam już ich płytki i często papuguję też aranżacje ;p

~pulinka

~pulinka

ja teraz tak pięknie wystroiłam swój stół, że dałam do konkursu fotkę www.facebook.com/domzpomyslem :)
~mathilde

~mathilde

A ja bym trochę odeszłą od internetu - kilka miesięcy temu odkryłam stację tv DOMO i nie mogę się od niej oderwać :) Są rewelacyjne programy i wiele mozna się dowiedzieć o wystroju i aranżacji. Ale czasopisma wnętrzarskie również przeglądam ...