Skocz do zawartości
Forum

Skąd czerpiecie pomysły na wystrój domu


Gość kasiadox

Rekomendowane odpowiedzi

Chciała bym z mężem przeprowadzić w domu mały remoncik :) I teraz zbieram pomysły na urządzenie mojego domu! Możecie polecieć jakieś strony ? Dotychczas korzystałam ze stron IKEI i tlux.pl ale chciała bym więcej :)
Odnośnik do komentarza

U znajomych tez często znajduje inspiracje do zmiany. Tam podpatrzę kolor i połączenia dodatków gdzie indziej ciekawy dywanik i obraz. Albo np. jak wkomponować klimatyzator żeby nie zepsuł całości i nie nadał pomieszczeniu biurowego charakteru.

Odnośnik do komentarza
Gość martynka89
Ja lubie korzystać z katalogów różnych m.in. IKEA. Szukam tam fajnych pomysłów i na aranżacje i praktyczne przechowywanie różnych rzeczy np w kuchni. Ale takie małe cuda AGD jak ta lodówka czy klimatyzator też mi sie bardzo podobają. Nareszcie takie urządzenia są też ozdobą, a nie tylko sprzętem, który ma spełniac swoje zadania :)
Odnośnik do komentarza
A ja się właśnie wybieram w sobotę na Popularną w Warszawie, będzie otwarcie nowego salonu meblowego BRW i ma być kilkaset gotowych pomieszczeń, mam nadzieję, że będzie to dla mnie jakieś źródło inspiracji, bo sama mam 100 pomysłów na minutę...
Odnośnik do komentarza
ja kiedyś szukałam inspiracji na forum muratora ale absolutnie nic mnie tam nie inspirowało - owszem, ładne wszystko ale dla mnie strasznie mało funkcjonalne no i niedostosowane kompletnie do małych powierzchni - a nie ukrywajmy, co najmniej 50% Polaków mieszka w m3 z wielkiej płyty na 45 metrach.
potem kombinowałam z katalogami, ale tam też większość pomysłów była na duże przestrzenie.
teraz najbardziej lubię oglądać propozycje w salonach właśnie typu brw. do tej pory najczęściej bywałam na targówku, salon dość spory i masa moich ulubionych porobionych pokojów czy kuchni przykładowych. w tym nowym na popularnej podobno ma być tego duuużo więcej i jeszcze jakieś promocje z okazji otwarcia. mam ochotę załapać się na jakieś super dodatki;)
Odnośnik do komentarza
Dobrą inspiracją są po prostu sklepy z artykułami do urządzania wnętrz. Ja w swoim domu ciągle coś zmieniam. Bardzo fajnym pomysłem są gotowe szablony, można dzięki nim wyczarować coś niepowtarzalnego na ścianie i talent nie jest do tego potrzebny :). Spory wybór mają w sklepie decorations.pl. Ogromny wybór tapet i innych pomysłów na ściany, np. naklejek. Na stronie internetowej są dobre i naturalne zdjęcia pokazujące wygląd tapet.
Odnośnik do komentarza

Ja znajduje wiele inspiracji w internecie. Skacze sobie po różnych stronach i szukam ciekawych rzeczy. Podgladam zdjecia, przegladam oferty sklepów internetowych. Ludzie nie zdają sobie sprawy ile ciekawych rzeczy można znaleźć w sieci. Jakiś czas temu kupiłam sobie nowoczesne krzesła do jadalni. Nie mogłam do nich niestety dobrać żadnego stołu, a w magazynie nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Ja dużo inspiracji znajduje zawsze w jakichś magazynach o wnętrzach albo budownictwie i na stronach internetowych. Jest bardzo dużo tego w internecie. Na przykład na stronach sklepów internetowych z meblami albo dodatkami dekoracyjnymi do domu :)
Odnośnik do komentarza
Oczywiście jak większość przegladam gazety np: jest to M jak mieszkanie ale
najczęściej czarpię od mojego misia:-)fakt czasami ma pomysły jakby urwała się z choinki!!! :lol:, ale po malych korektach wychodzą całkiem fajne rzeczy...
Odnośnik do komentarza
Czasem jak trafi sie dobry fachoweic, który robi meble na zamówienie to mozna wspólnie zrobić naprawdę ciekawe wnętrza. Mi udało sie zrobic super półke na książki na całą ścianę. Teraz myslę o zabudowaniu mikrofali tylko tak sie zastanawiam czy jest sens, bo wygląda bardzo ładnie.
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Właśnie natrafiłam na stronę ze świetnymi rzeczami do domu - myin.pl!! Inspiracje w sumie tez można z niej czerpać, bo jak się patrzy na te wszystkie cudowne rzeczy do dekoracji to pomysły aż same napływają do głowy :)
Lalka22 a Ty się w takim razie nie przejmuj swoją druga połówką tylko sama zacznij coś zmieniać w wystroju mieszkania :)
Odnośnik do komentarza
Gość mathilde
A ja bym trochę odeszłą od internetu - kilka miesięcy temu odkryłam stację tv DOMO i nie mogę się od niej oderwać :) Są rewelacyjne programy i wiele mozna się dowiedzieć o wystroju i aranżacji. Ale czasopisma wnętrzarskie również przeglądam ...
Odnośnik do komentarza
W Internecie jest sporo stron internetowych, gdzie można znaleźć ciekawe aranżacje. Moją ulubioną jest strona biura projektowego n-design.pl W tamtejszej galerii jest naprawdę sporo pomysłów na urządzenie własnego mieszkania lub domu.
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Po innych wpisach można się łatwo domyślić, że lubuję się w firmie N-design. Pomimo urządzanej już parapetówki nadal mam mieszkanie nie wykończone, robimy to z chłopakiem powoli, a dokładnie. Nie chcemy na łapu capu kupować mebli ani dodatków. Polecam projekty tej firmy, jest w czym wybierać szukając inspiracji ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...