Skocz do zawartości
Forum

Starania o dziecko po wcześniejszej aborcji farmakologicznej


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Skarbek0130

Dziewczyny mam pytanie jakies ponad 9lat bylam w 10tyg ciąży bylam gowniara 17 lat mialam starszego faceta który miał 23 lata zaliczyliśmy wpadkę. Za namową jego i jego mamy usunęłam ciążę za pomocą tabletek nie było żadnych komplikacji wszystko poleciało na kontroli ok. Chociaz gdy dorosłam to mam straszne wyrzuty sumienia ale to nie była odpowiednia osoba z jednej strony dobrze że tak się stało bo dziecko nie miało by zycia ;( teraz mam cudownego męża pragniemy mieć dziecko ale nie wychodzi. Żadnemu lekarzowi o tym nie mowilam. Chociaz ten co dal mi tabletki zapewniał ze Bedzie ok bo nie było komplikacji. Nie dawno bylam u niego mowil ze możemy się starac ale nie wiem czy to pamięta chociaz znajomy lekarz . Jak myślicie czy to przez tabletki czy za dużo myślę o ciąży czy może kara?

Odnośnik do komentarza

wchodziło na te strone i zadawało sobie pytanie jak i co i po co najlepiej odpowiadaja osoby które cos przeżyły nie bedę mówiła wszystkiego o tej historii nie urodziłam dziecka jesli robisz to w polsce najlepiej spotkac sie z osoba ktora sprzedaje ci lek twarza w twarz po aborcji miec umowiony termin zaraz po z lekarzem wtajemniczonym osoba napewno od ktorej to kupisz takich zna bo tu chodzi o ciebie abys tez nie umarla koszt dojazdu zagranice jest kosztowny w polsce oczywiscie gdy cos jest legalne ok ale jesli nielegalne jest tego masa wiec dobrze przemyslcie jesli pierwsze dziecko spokojnie dacie rade i jest masa mezczyzn z ktorymi bedziecie szczesliwe jeszcze strata po dziecku jest bardzo bolesna nawet gdy je zrobil ci najgorszy huj i cierpisz i nie masz kasy i za co kupic sobie jedzenia wiem a czasem masz na glowie dwoje dzieci np z innych zwiazkow i biede rozne sa cyrki ale musicie byc silne nawet gdy usuniecie cale zycie bedziecie tesknic jak za zywym dzieckiem tez wolalabym usunac zamiast mialoby plakac w domu dziecka

Odnośnik do komentarza

po aborcji farmakologicznej po trzech latach poronilam tyg ciaze zmienilam partnera i staramy sie o dziecko bo wszystko zaczelo sie psuc po długich staraniach i poronieniu czekam na szczescie bóg widzi i da zawsze kare teraz mogłabym urodzic mase dzieci oby byly zdrowe

Odnośnik do komentarza
Gość Koleżanka_z_ławki

Spróbuj kontrolować swój cykl, jeśli jesteś po 30 roku życia to twoje cykle mogą być bezowulacyjne. Ja przed ciążą stosowałam komputer cyklu myway. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. Oprócz tego że będziesz wiedziała kiedy są twoje dni płodne to jeszcze będziesz mogła zbadać sobie poziom hormonu LH i jakość śluzu. Bardzo "inteligentne" i pomocne urządzenie w staraniach o dziecko.

Odnośnik do komentarza

hmm znajoma zamowila kilka miesiecy temu tabletki do aborcji farmakologicznej ze strony tabletkiporonne.info no i nadal ma problemy z okresem - jakos co 2 tygodnie ma plamienia takie plamienia i totalnie nieregularny okres. Byla u gina i nie ma na to jakiejs rady - kazal czekac.

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigułce pl

Witam,
Każda kobieta która ma grupę krwi RH - i jest albo w drugiej ciąży, albo dokonała aborcji lub poroniła musi dostać zastrzyk z immunoglobuliny anty-D, aby jej przeciwciała nie atakowały krwinek dziecka( konflikt serologiczny) Jest bardzo ważne aby kobiety(z RH -) po aborcji przyjęły ten zastrzyk, ponieważ może on spowodować "od niedokrwistości i nasilonej żółtaczki, aż nawet po utratę nienarodzonego dziecka.-www.kobieta.pl" i dlatego po aborcji mogą występować poronienia.

Odnośnik do komentarza

Po aborcji farmakologicznej nie ma problemów z ponownym zajściem w ciążę. Jeśli kupuje się tabletki skuteczne, ze sprawdzonego źródła - np. tu Girlinneed.com to nie ma się czego obawiać. Przyczyn niepłodności szukałabym gdzie indziej. A możliwość zamówienia skutecznych tabletek poronnych jest dla wielu kobiet jedynym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...