Skocz do zawartości
Forum

Pęknięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość martulla023

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przestraszona1234

Witam, wczoraj wspolzylam z moim chłopakiem. Niestety przytrafiła nam sie bardzo niemiła rzecz, mianowicie prezerwatywa uległa pęknięciu praktycznie chwile przed wytryskiem. Moj chlopak szybko zareagował i od razu wyviagnął. Natomiast i tak obawiam sie czy wytrysk nie nastapil juz w środku. pomóżnie. z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Gość przestraszona1234

obydwoje jestesmy zestresowani. ja tak jak i on szybko wtedy zareagowalismy. od razu sie odsunełam. ale i tak ryzyko jest. po drugie okres dostałam 13 maja mam co miesiac zawsze 12-13 dnia wiec wychodzi na to ze nie byly to jeszcze dni płodne. zastanawiam sie nad pigułka 'po' bo gdy zrobie test po 8 dniach bedzie za pozno...

Odnośnik do komentarza

Są tabletki antykoncepcyjne które są niemal niezawodne które można wziąść do 72 godzin po seksie. Nie mają żadnych zauważalnych efektów ubocznych, więc jeżeli chcesz być pewna, polecam zażyć.

Jeżeli nie doszedł będąć w tobie, najprawdopodobniej nie masz się czym martwić. Preejakulat normalnie nie zawiera spermy, tylko czasem jeżeli mężczyzna uprawiał seks niedawno, i/lub nie sikał, ponieważ to pozbywa się resztek. Przy czym warto nadmienić że nawet przy tym szansa zajścia w ciążę jest mała.

Odnośnik do komentarza

Witam, 18.06.14 r. kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem. Za pierwszym razem było wszystko ok i mój chłopak doszedł poza pochwą, ale za drugim prezerwatywa pękła we mnie. Pomiędzy stosunkami była przerwa ok. 15 min, w dodatku mój chłopak wytarł członka o chusteczkę dokładnie. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Czy w prezerwatywie mógł być śluz ze spermą? Ostatnią miesiączkę miałam 29 maja, cykle trwają ok. 28-30 dni. Z moich obliczeń wynika, że 18 czerwiec był dniem niepłodnym. Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

No szansa istnieje. Jeżeli dobrze zrozumiałam to przy drugim stosunku w czasie kiedy miał wytrysk Twój chłopak do pękła prezerwatywa tak? A dni płodne i niepłodne nie da się od tak matematycznie obliczyć. Można je wyznaczyć po wcześniejszej obserwacji śluzu i temperatury ciała.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość prywatnie sss

Witam moja narzeczona zażywa tabletki antykoncepcyjne, w niedziele nie wzięła proszka na czas (spóźnienie to około 17h. Generalnie potem brala je na czas dziś chcieliśmy uprawiać seks, i tak sie stalo podczas stosunku doszlo do pekniecia prezerwatywy , czy mamy sie martwić ?

Odnośnik do komentarza

Dziś z moją partnerką uprawialiśmy sex w prezerwatywie Durex Preforma, przedłużająca stosunek. Robiliśmy to dość długo, gdy zmienialiśmy pozycje i próbowałem włożyć usłyszałem dziwny dzwięk i okazało się, że pękła gumka lecz mi i mojej partnerce wydaje sie, że nie byłem wtedy w środku chociaż nie jesteśmy pewni, do "dojścia" było jeszcze dośc długo. Jaka jest szansa na zajscia w ciąże ? Zostało jej 11 dni do okresu, w telefonicznym kalendarzyku było napisane, że średnie prawdopodobieństwo zajscia w ciążę. Prosze o odpowiedź, stres mnie zżera pozdrawiam i z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza

Witam ostatnio zdarzył się mi i mojemu chłopakowi drobny wypadek z gumką. Minął od tego czasu nie cały miesiąc i zaczynam się bać, że mogę być w ciąży. Pobolewa mnie podbrzusze tak jak w trakcie okresu. Pojawił się też obfitszy niż zwykle śluz, jest bezbarwny i bezwonny. Nie pojawił się też ból piersi który zawsze zaczyna się u mnie ok. 2 tygodnie przed okresem, a sama miesiączka spóźnia się już ok. tygodnia. Czy powinnam zrobić sobie test ciążowy?

Odnośnik do komentarza
Gość malutkaa91

No pewnie , najlepiej zrób z rana z pierwszego moczu ;-) Ja mam podobnie w tym miesiącu..zawsze mialam regularne miesiaczki, a w tym miesiacu nic mnie nie boli jak zwykle przed okresem, jedyny objaw to pryszcze tak jak zawsze przed okresem.. No a zamiast miesiączki dostałam plamienia brązowe i trwają już 5 dzień ! zrobiłam test ciązowy dwa dni temu..negatywny.. moze to za wcześnie ? Sama nie wiem.. Ale Tobie radze zrobić ten teścik, można też isc zrobić badanie krwi i to jest najpewniejszy wynik. :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...