Skocz do zawartości
Forum

Diety odżywcza dla kierowcy


Gość jacekeaa

Rekomendowane odpowiedzi

to musisz zacząć jeść częsciej, wprowadź wiecej warzyw i owoców, to nie będziesz musiał łykać witamin. Najważniejsze to aby jeść w regularnych ostępach np co 3 godziny. Unikać smażonego i bardzo tłustego jedzenia. Zamiast np talerza na któ¶ym połowa to frytki, wielki kotlet w panierce i łyzeczka sałatki, wizać taki gdzie połowa to sałatki albo surówki, 1/4 to ziemniaki, kasza, ryż, i to co zostało to mięso.

Odnośnik do komentarza
Gość adriansc

Witam , pracuję jako kierowca , robię dostawy do sklepów więc nie ukrywam że trochę wysiłku mam praktycznie przez cały dzień juz od 8.00 do 16- 17 , niestety waga stoi w miejscu 109 kg 175 cm. chcialbym zejsc do 95 w tedy duzo lepiej sie czułem. nie ukrywam ze jem co popadnie w drodze. karnet na siłownie również wykupiony tylko nie zawsze sie chce po wysiłku dziennym

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

No to nie jedz tego co Ci w rączki wpadnie :) Naszykuj sobie dzień wcześniej w domu np kanapki, jogurt, czy maślankę, jakąś sałatkę czy coś podobnego. nie dość że będzie zdrowiej to jeszcze taniej bo zaoszczędzisz kasę na fastfoodach

Odnośnik do komentarza

A przyłączę się tu do odpowiedzi, bo mam podobny problem co kolega kierowca.

Czy kupiona salatka (np Żydowska, w plastikowym opakowaniu, 300g) jest zdrowsza od np wlasnorezcnie zrobionej kanapki (czarny chleb, maslo, plasterek szynki, jakies warzywo, np papryka i majonez) ? Jesli mialbym sobie robic jedzenie do pracy to co byloby lepszym wyjsciem? Nie ukrywam, ze wolalbym to pierwsze, bo zajmie mniej roboty :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...