Forum Żywienie i fitness

Zioła tybetańskie

ala661

ala661

Jestem osobą z nadwagą, próbowałam różnych diet, ale niestety nie wytrwałam. Rok temu w ciągu trzech miesięcy udało mi się zrzucić 7 kg, ale gdy nadeszły święta wszystko poszło na marne, znowu przytyłam, bo nie mogłam sobie odmówić tych wszystkich smakołyków i to trwa do dzisiaj z małymi przerwami, kiedy udaje mi się nie podjadać, nie słodzić i tak w koło. Teraz dowiedziałam się, że jest coś takiego jak zioła tybetańskie, które pozwalają szybko i skutecznie schudnąć, dlatego chciałabym się dowiedzieć coś na ten temat, czy ktoś stosował te zioła i czy faktycznie są takie skuteczne? Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii.

103272 ala661 Kobieta, 46 lat, Katowice
Trick

Trick

moim zdaniem te ziola Ci nic nie dadzą, jesli nie będziesz ćwiczyć i trzymać diety. Jeszcze nie wymyślili takiego specyfiku który by tak działał

91915 trick Kobieta, 31 lat, Mazowickie
~Erza

~Erza

moja dietetyczka odradziła mi wszelkie suplementy. Bo one nie pomagają a mogą bardzo zaszkodzić . Lepiej chodzić na siłownię i zmienić nawyki zywieniowe niż łykać jakieś zioła...

bobo303

bobo303

Słyszałem co nieco na temat tych ziół i myślę, że jednak można by było czegoś takiego spróbować. Jednakże moim zdaniem raczej nie powinniśmy się łudzić, że to właśnie one załatwia wszystko. Myślę, że taka kuracja ziołowa musi być również poparta innym działaniem z naszej strony.

103406 bobo303 Mężczyzna, 58 lat, Katowice
ala661

ala661

Jak już słyszałeś coś nie coś o tych ziołach, to przynajmniej mogłeś coś napisać, a może znasz kogoś kto je stosował i był z ich działania zadowolony?

103272 ala661 Kobieta, 46 lat, Katowice
Tańcząca wariatka

Tańcząca wariatka

ja to stosowałam przez 3 tygodnie i nie było żadnego ale to żadnego efektu.... pieniądze wywalone w błoto....

85040 tanczaca-wariatka Kobieta, 24 lata, Kraków
Duszka

Duszka

szczerze to ja bym się bała .... te wszystkie ziołowe cuda są dość kiepsko przebadane, bo jako że nie są lekami nie muszą przechodzić wnikliwych badań

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=15765305e3f9196c7.png
http://slubowisko.pl/suwaczek/2005-07-12/od-naszego-slubu-minelo-juz.png

99519 duszka Kobieta, 31 lat, Lubartów
bobo303

bobo303

Zioła tybetańskie znane są od wielu wieków i myślę,że raczej nie powinniśmy się ich obawiać. Problem jednak tkwi w tym, że namnożyło się w tej chwili wielu oszustów, którzy wykorzystując bardzo modny trend jakim jest odchudzanie,usiłują nam wcisnąć wszystko, tylko nie to co naprawdę potrzebujemy

103406 bobo303 Mężczyzna, 58 lat, Katowice
~Miska32

~Miska32

Ja stosuję zioła tybetańskie od 2 miesięcy a schudłam ogólnie 7 kg i bardzo dobrze się po nich czuję. Dodatkowo bardzo poprawiły mi się włosy które się wcześniej rozdwajały na końcówkach.