Skocz do zawartości
Forum

Nadwaga w młodym wieku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 14 lat 168 cm i ważę 68 kg.
Mam straszne fałdki na brzuchu i 'boczki' na biuście i udach mam rozstępy . Nie wiem co z tym zrobić. Chciałabym schudnąć. Moja mama jest szczupla ważny tyle co ja, a ma 172 cm. Tata waży 90 kg i ma 178 cm (kiedyś był o wiele grubszy, ale zmienił pracę i schudł bardzo dużo) Na wf'ie w szkole nie ćwicze z powodów zdrowotnych. nie moge przeciążać rąk. Od małego mialam fałdy, ale mama mówiła, ze jak urosne to to się 'rozprowadzi' ale nic z tych rzeczy. Uroslam 20 cm od tamtego czasu,a gruby brzuch jak był tak jest ;/
Czy są jakieś diety dla nastolatek ? Albo ćwiczenia? Czy chodzenie na siłownie coś da? Jakie ćwiczenia na siłowni ?
Moje wszystkie koleżanki są bardzo chude mają wymodelowany brzuch, a ja taką opone mam ;/ jak siadam to na całym brzuchu mam 3 wielkie faldy. w wakacje staralam sie nie jeść slodyczy i takich niezdrowych rzeczy i robiłam brzuszki, ale nic to nie dało tylko jeszcze bardziej przytyłam ;( nie wiem czemu. Czy moge byc chora na coś ?

Odnośnik do komentarza

~majeczkaa
Może spróbuj prowadzić dziennik odchudzania? Zawsze to masz czarno na białym wszystko :) Tutaj możesz o tym poczytać http://naodchudzanie.com/dziennik-odchudzania/

Co mi po dzienniku odchudzania jak ja nie wiem jak się odchudzać? Przecież wyraźnie u gory napisałam, że nie wiem jak to zrobić i poprosiłam o jakieś ćwiczenia i porady. ;/

Odnośnik do komentarza

~Trick
a jakie masz problemy zdrowotne, bo to dość ważne.?

mam chore ścięgna i stawy nie wiem dokładnie co to. Przeskakują mi ściegna i bardzo bolą stawy czeka mnie operacja żeby te ścięgna naciągnąć żeby nie przesuwały się. Bardzo bolą mnie nogi i ręce jak dużo chodzę i pisze. nie wiem co z tym zrobić.
Często też choruje i jestem przez to bardzo osłabiona. jak jeszcze nie mialam zwolnienia od lekarza to zdarzało mi się robić słabo po w'fie .
Niedługo idę na badania żeby się dowiedzieć co dokładnie mi jest (dostałam skierowanie od pani doktor)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...