Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić z umięśnionymi rękoma i nogami?


Gość kingula393939

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingula393939

mam 16 lat i przy wzroście 167 cm moja waga wynosi 56 kg. wagę mam stałą niezmienną. ale chciałabym schudnąć... Czy jest to możliwe? Ile mogłabym schudnąć? chciałabym ważyć49kg. znam takie dziewczyny co tyle waża i ładnie wyglądaja. Chę też wspomnieć ze kiedyś grałam w koszykówke i mam strasznie umięśnione duże łydki.. oprócz łydek nie podobają mi się moje uda sądze że mam grube nogi... jeszcze pytanie bo mam strasznie umięsnione rece i chłopacy sie śmieją ze mnie co z tym zrobić zeby tak nie było???? odpowiedz na mejla prosze

Odnośnik do komentarza

Zatem chciałabyś mieć niedowagę. Bardzo nierozsądne podejście. Waga nie jest istotnym parametrem. istotny jest wygląd, bo przy takiej samej wadze i wzroście można zupełnie inaczej wyglądać. Chłopcy zazdroszczą Ci umięśnionych kończyn, bo pewnie niejeden o takich marzy... Powinnaś się cieszyć, że masz silne i umięśnione kończyny. Jeśli jednak tak bardzo chcesz je wysmuklić to ćwicz na siłowni z małym obciążeniem.

Odnośnik do komentarza

49 kg to stanowczo za mało. Nie możesz odchudzać się do takiej wagi. W Twoim wieku odchudzanie się nie jest wskazane. Lepiej zacznij uprawiać sport lub spędzać aktywnie czas wolny. Na umięśnione nogi i ramiona proponuję ćwiczenia rozciągające oraz callanetics. więcej informacji o callanetics znajdziesz na stronie http://portal.abczdrowie.pl/callanetics.
Pamiętaj tylko o tym, że gdy ćwiczysz nie używaj obciążeń. Nie wykonuj ćwiczeń siłowych tylko takie, które rozciągają i modelują mięśnie np wymachy nóg, czy kręcenie kół rękami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...