Skocz do zawartości
Forum

Skuteczność roll masażu


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,proszę o udzielenie porady czy rollmasaż z podczerwienią jest rzeczywiście skuteczny w odchudzaniu,czy zastosowana w rollingstar podczerwień ma wpływ na redukcję cellulit-u. Opinie klientek są różne,a jaka jest prawda? Pozdrawiam Monika

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

Wszystko zależy od organizmu i stopnia postępu cellulitu. Uważam, że taka terapia zawsze pomaga, ale nie wszystkim w jednakowym stopniu. Nie można też oczekiwać cudu... Zwalczanie cellulitu powinno być połączone z dietą i ćwiczeniami fizycznymi. Sam zabieg to tylko część walki.

Odnośnik do komentarza
Gość amanda34

Hej. Ja mogę się wypowiedzieć na ten temat, bo miałam robiony taki rollmasaż z podczerwienią na uda i pośladki. Jestem osobą dość szczupłą, nigdy nie miałam problemów z nadwagą, ale cellulit pojawił się u mnie, kiedy dojrzewałam. Była z tego niezadowolona. Dodatkowo w niektórych miejscach na pośladkach widać było malutkie rozstępy. Dlatego postanowiłam z tym walczyć i zrobiłam sobie ten zabieg. Mi osobiście pomógł. Rozstępy się zmniejszyły, a cellulit prawie zniknął. Za jakiś czas pewnie powtórzę ten zabieg. Osobiście, polecam.

Odnośnik do komentarza

Rollmasaż jest formą masażu. Jego producenci zachwalają jego cudowne właściwości w walce z zbędnymi kilogramami. Jednak jak to w życiu często bywa cudów nie ma. Na pewno pobudza on układ krążenia i układ limfatyczny, ujędrnia ciało i likwiduje cellulit. Ale takie same efekty osiągniemy poprzez normalny, klasyczny masaż manualny. Nie jest to żadna nowość. Nie wierzyłabym w to, że usuwa on tkankę tłuszczową oraz wzmacnia mięśnie. Niestety nie jest to cudowne urządzenie, które pomoże nam bez wysiłku pozbyć się zbędnych kilogramów. Rollmasaż może pomóc osobom, które cierpią na zatrzymanie wody w organizmie oraz dla kobiet w ciąży, jednak nie liczyłabym na jakieś spektakularne efekty.

Odnośnik do komentarza
Gość max.133

JEŻELI CHODZI O SKUTECZNOŚĆ ROLL MASAŻU JEST PRAWIE ŻADNA WRĘCZ MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE PO KILKU LATACH PRZERWY W MASOWANIU EFEKT JEST JESZCZE GORSZY.JESTEM OSOBĄ AKTYWNĄ KTÓRA JEST CAŁY CZAS W RUCHU TEN MASAŻ MIAŁ BYĆ DODATKIEM ALE UWAŻAM ŻE POGORSZYŁ TYLKO STAN MOJEJ SKÓRY.NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej polecam ale po pierwsze w połączeniu z ćwiczeniami, jest dobry po treningu. Sam w sobie nie sądzę że da efekty, ale jest dobrym uzupełnienie walki z cellulitem i jędrnościa skóry. Nie warto jednak kupować samego wejścia na roller. Zdecydowanie polecam znaleźć siłownie, która ma nieograniczony dostęp do tych urządzeń. Nie jest to już jakaś nowość bo u mnie w okolicy wszystkie siłownię to mają. Korzystam po treningu

Odnośnik do komentarza

Warto poszukać miejsca, w którym można korzystać z roleta w ramach karty multisport. Połączenie tych zabiegów z aktywnością fizyczna i dieta na pewno wzmocni efekty. Żadna metoda nie zdziała cudów w pojedynkę. Ani ćwiczenia bez diety, ani dieta bez ćwiczeń, ani masaże ( w tym roler) bez innych działań. Magiczna różdżka nie istnieje :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...