Skocz do zawartości
Forum

Nudności, wzdęcia i zaparcia


Gość Paulina9999

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina9999

Witam moim problemem jest zoladek moj problem z nim mam juz od 2 lat zaczelo sie od mdłosci tak z dnia na dzien mialam gastroskopie nic nie wykazalo lekarz przepisywal jakies leki ale nic nie pomagało w koncu powiedzial ze nie wie jak mi pomoc chodzilam rowniez do zielarza pilam jakies mieszanki ziol i siemie lniane ale to tez nie pomoglo od tamtej pory bylo raz lepiej raz gorzej ale kazdego dnia sa te nudnosci od jakis 8 miesiecy doszly wzdecia zaparcia zgaga i czeste nieprzyjemne " jezdzenie " w brzuchu . Prosze o pomoc bo juz naprade nie wiem gdzie tej pomocy szukac

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy nie są charakterystyczne i mogą mieć wiele przyczyn. Może być to wynik chorób przewodu pokarmowego, infekcji pasożytniczej, zespołu jelita drażliwego i wielu innych. Zdecydowanie wskazana jest zatem dokładna diagnostyka, tym bardziej, że Pani mama zmarła na raka żołądka. Najlepiej byłoby gdyby diagnostyką pokierował specjalista gastroenterolog. Oczywiście na pewno będzie Pani miała wykonany panel badań laboratoryjnych, USG, endoskopię oraz posiew kału. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...