Skocz do zawartości
Forum

Ściśnięty żołądek i wymioty


Gość kasia8999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni mam bardzo ściśnięty żołądek ( aż mięśnie bolą), i wymioty/mdłości i tylko tyle.. Byłam u lekarza, czekam na wyniki krwi i moczu. Lekarz nie sprecyzował co to może być. Trochę o moim trybie życia:, biorę tabletki anty, pracuję na produkcji, czasami przy chemikaliach, odżywiam się często nieregularnie (ale nie jadam fast foodów). Czy mogą to być objawy nerwicy/jakiejś poważniejszej choroby/ ciąży? ( chociaż się zabezpieczam?)

Odnośnik do komentarza
Gość KatherineMoniq

hej , moj maz mial tez cos ze sciskiem zaladka , mial isc na gastroskopie ale stchorzyl, po jakis tygodniu przeszlo.
W caizy mialam podobnie jak ty, ale tylko z rana. moja kolezanka za to wciazy miala tak cale dnie. poczekaj na wyniki od lekarza albo idz do ginekologa zeby wykluczyc dzidziusia

Odnośnik do komentarza

Tabletki biorę regularnie, do lekarza mam w poniedziałek iść z wynikami. Nie wydaje mi się, żebym była w ciąży, no ale nic nie wiadomo, mam nadzieję, że nie jestem bo w mojej sytuacji finansowej będzie trudno. Wgl to schudłam przez to wszystko już 3 kg ;/.
edit: Dostałem przedwczoraj od lekarza jakieś tabletki rozkurczowe, i nawet przechodzi. Jak na razie nie wymiotowałam ( ale dalej mam mdłości), żołądek tylko czasami ściśnięty, ale dalej ogólnie się źle czuję.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy rzeczywiście są mało charakterystyczne i nie da się na ich podstawie postawić żadnej konkretnej diagnozy. Może być to zarówno ciąża, infekcja, schorzenie przewodu pokarmowego, zatrucie np. chemikaliami i wiele innych. Wskazana jest zatem konsultacja ginekologiczna. Jeśli objawy nie ustąpią wskazana będzie konsultacja gastroenterologiczna. Dodatkowo, jeśli ma Pani taką możliwość, proszę odseparować się od chemikaliów w pracy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...