Skocz do zawartości
Forum

Blizny i zaczerwienienia po trądziku


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 16 lat i miałem straszny trądzik na policzkach i na brodzie (nie na czole). Pozbyłem się go prawie całkowicie. Piszę prawie, ponieważ od czasu do czasu coś wyskoczy. Leki jakie stosowałem, pomogły mi bardzo, ale pozostały blizny i zaczerwienia. Co na nie poradzić? Pytałem aptekarza i on dowiedział się, co już brałem i polecił mi krem white& beauty. Czy wy też mi to polecicie? Czy może zastosować coś innego? Proszę o porady. Nie byłem u dermatologa.
Odnośnik do komentarza
Moja opinia jest skrajna ale prosiłbym o bardziej precyzyjne odpowiedzi od strony pani doktor, bo tekst w stylu: "Proszę o skonsultowanie się z dermatologiem" to nic nie da. Czytając te posty miałem nadzieje ze pani doktor da jakieś dobre przepisy na blizny, bo niestety sam jestem ich posiadaczem ale się nieco zawiodłem ... :(
Odnośnik do komentarza
Witam. Kiedyś coś często chodziłam do solarium i zaczął pojawiać mi się trądzik w okolicach ramion i dekoltu. Ja oczywiscie sama starałam się go zwalczyć,dość popularnym ale szkodliwym sposobem. Teraz mam bardzo dużo białych blizn na ramionach i nie wiem co mam z nimi zrobić? Czy da się je opalić solarium?
Odnośnik do komentarza
Witam. Mam trądzik na ramionach i to taki ropny z twarzy sam z czasem zszedł, czasem coś wyskoczy. Byłam u niejednego dermatologa i przepisywał różne leki (miesięcznie 400zł wydawałam), a skutków nie było widać, a wręcz było jeszcze gorzej. Z trądzikiem na ramionach walczę ok 8 lat i nikt nie jest mi w stanie pomóc. Na blizny lekarz estetyk powiedział, że da się coś zrobić ale muszę mieć wyleczone wszystkie zmiany chorobowe. I znów problem, przez tyle lat się meczę, bo wstydzę się wyjść w bluzeczce na ramiączkach nawet:-( Jak ktoś miał taki sam problem i udało mu się coś z tym zrobić, proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Macie zanieczyszczony organizm toksynami. Polecam lewatywę z kawy przez okres 3 tygodni. 1 litr tego wywaru wlać do pupy i przetrzymać przez 15 min. Lewatywę stosować 3 razy dziennie. Nie jedzcie nic tłustego słonego i pikantnego przez ten okres. Pijcie dużo soków z własnej roboty lub kupionych, ale muszą być naturalne bez żadnych konserwantów. Naprawdę pomaga. Miałem trądzik, 3 lata wstydziłem się wyjść na miasto, ale teraz jestem gładki jak pupcia niemowlaka. Nie stosujcie maści, one tylko pogarszają sprawę. Polecam mój sposób.
Odnośnik do komentarza
Gość mariolla
witam ja mam problem z trądzikiem na ramionach przez okres ponad 10LAT. Raz krostki się zagoją całkowicie a drugiego dnia wyskakuje ich mnostwo. niestety leczyłam się u wielu lekarzy dermatologów z wrocławia i okolic jednak żaden nie potrafił mi pomóc dawali rózne antybiotyki i maści po ktorych jak przestałam stosowac i tak wszystko zaczynało się od nowa. jeden z lekarzy estetyki z kliniki powiedział mi że niestety już nic nie pomoże gdyz chcąc usunąc blizny które posiadam można sobie pogorszyc tylko i moe mieć po zabiegu tylko jeszcze większe blizny. Także przez te ponad 10 lat nie znalazłam dobrego sposobu. jak ktoś zna lekarza który potrafi pomóc to proszę o kontakt. dzieki
Odnośnik do komentarza

@~mariolla:
Polecam kapsulki z olejem z wiesiolka(tloczony na zimno), stan mojej skory znacznie sie poprawil. Kolagen moze pomoc przy bliznach. Poczytaj informacje na ich temat w inter. Pozatym oczyszczaj swoj organizm unikaj slodyczy itp. (zobacz rowniez na wlasciwosci oleju kokosowego tloczonego na zimno nierafinowanego, wlasnie zastanawiam sie nad zakupem)

Odnośnik do komentarza

z doświadczenia wiem, jak takie blizny mogą być problematyczne :( zgłasza się ostatnio do mnie mnóstwo dziewczyn, które borykają się z tym problemem... od dawna
ja akurat stosuję tu terapię laserem frakcyjnym GB9 Glam Beauty i muszę przyznać, że już po kilku pierwszych zabiegach ta skóra wygląda znacznie lepiej, a wykonując całą serię - naprawdę rezultat jest zaskakujący

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...