Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie i niewyspanie przy problemach ze snem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam taki problem, że od dwóch miesięcy codziennie zaczynam zajęcia o 7.30 i żeby na nie zdążyć muszę wstawać przed 6. Wydaje się to niczym niezwykłym, ale dla mnie to jest uciążliwe. Chodzę niewyspana, nie mogę się uczyć, i z niczym nie mogę się wyrobić. Brakuje mi dnia. Chodzę spać o 23, a 7 godzin snu to da mnie stanowczo za mało, ty bardziej, że nawet w weekendy się nie wysypiam... Budzę się w nocy, bo boję się, że zaśpię. Jak wracam do domu o 16 to już nie mam na nic siły kompletnie... A o 20 to już padam, nie kontaktuję zupełnie, a mam tyle nauki i roboty papierkowej że głowa mała. Czy jest jakiś sposób, żeby choć te 7 godzin snu było naprawdę ożywcze albo żeby dodać sobie energii w jakiś sposób? Cytrusy, witaminy, spacerki...wypróbowane, nic nie działa, a kawą nie mogę się zbytnio faszerować...

Odnośnik do komentarza

Jeżeli potrzebujesz więcej snu, to najłatwiej będzie kłaść się wcześniej spać. Ze względu na stałe poddenerwowanie jakość snu niestety nie jest zadowalająca. W obecnej sytuacji powinnaś zdecydować się na wizytę u lekarza rodzinnego, który być może zaleci odpowiedni farmaceutyk. Do tego czasu przed snem powinnaś wypijać filiżankę melisy,która powinna Cię wyciszyć i przygotować do snu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...