Skocz do zawartości
Forum

kość piętowa- problem


Gość le_papillon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość le_papillon

Witam serdecznie,

Od pewnego czasu borykam się z problemem ... "narośli" (?) na pięcie. Drepczę od Annasza do Kajfasza, gdyż ortopedzi ograniczają się do diagnozy "taka uroda stóp, proszę chodzić w wygodnych butach". Objawy wskazują na powszechny na tego typu forach problem tzw. "jałowej martwicy kości" jednakże zdjęcie rentgenowskie temu przeczy gdyż na nim kości wyglądają zupełnie zdrowe. Pięta boli, cały czas utrzymuje się stan zapalny (kolor siny czasem wręcz fioletowy", nieustanne śliwki...
Czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś na ten temat? Może chociaż jaka może być tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Gość le_papillon

Drogie forumowiczki. Przeszłam dwukrotnie zabiegi- laser, jonoforeza, ultradźwięki. Odwiedziłam dwóch ortopedów, którzy stwierdzili, że.. "taka jest uroda stóp, mam sobie kupić wygodne buty i się do tego przyzwyczaić". Po stwierdzeniu, że jedynymi wygodnymi dla mnie butami (choć też nie zawsze) są klapki, lekarz mnie wykpił mówiąc, że "zna mężczyznę , który chodzi tak cały rok". Dopiero internista (sic!) zlecił zdjęcie RTG, które wykazało, że kość jest całkowicie zdrowa, więc pięta Haglunda odpada. Mimo to wieczne rany, opuchlizna, ból, zaczerwienienie/sinienie (wizualizacja poniżej).

http://speedy.sh/gBdvV/IMG-20150502-104743.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...