Skocz do zawartości
Forum

Skurcz ciezki odech


Gość KrystianW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KrystianW

Witam
Rok temu mialem przygode z silownia niestety krotka, chodzilem na nia przez 4 tyg, w 4 tygodniu gdy skonczylem trening wyszedlem z silowni mialem straszne dusznosci, bylo mi słabo, wsiadlem samochod i wracalem do domu, z 2 km przed domem stwierdzilem ze musze sie zatrzymac, bo juz nie moglem wytrzymac, krecilo mi sie w glowie, mialem problem z odychaniem. gdy tylko wyszedlem z samochodu zaczely mnie lapac skurcze. Polozyly mnie na ziemi, skurcze mialem wszedzie cale cialo, rece mi powykrzywialo szczegolnie dloni scisnelo mi gardlo czulem ze sie dusze, gardlo tez mialo skurcz. po 10 minutacha przyjechala karetka (listonosz zdazyl zadzwonic) dostalem jakis zastrzyk i wszystko puscilo, trafilem do szpitala tam odrazu robili mi echo serca, wykonano je 3 razy bo wskazywalo ze mam stan przed zawalowy, po 3 godzinach wszystko wrocilo do normy. Niestety po tyg lezenia w szpitalu niczego sie nie dowiedzialem. od jakiegos czasu znowu mam wrazenie ze cos takiego mnie nachodzi. Pytanie czy ktos cos takiego mial moze ktos wie co to jest ?? jestem kierowca nie moge sobie pozwolic na takie ataki, dodam jeszcze ze mam 25lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...