Skocz do zawartości
Forum

Wzdęcia kontra homeopatia.


Gość xftvhjbk

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zaczęło się rok temu. Czułam rozpierający ból w jelitach i dużą ilość gazu. Czułam ,,przelewanie'' w nich. Problem z reguły trwał rano i do wypróżnienia. Nasilało się maksymalnie pół godziny do godziny po posiłku. Stwierdzono u mnie Zespół Jelita Drażliwego i zapalenie wrzodowe opuszki dwunastnicy. Będąc w szpitalu zaleczono dwunastnicę. Na kontrolnej gastroskopii kilka miesięcy później wykryto żółć w żołądku, ale nikt się tym specjalnie nie przejął. Kilka miesięcy temu miałam nawrót bólu i po znajomości umówiłam się do homeopatki. Przepisała mi leki i poczułam się o wiele lepiej. Wzdęcia jednak nie minęły i nie biorąc codziennie Ulgixu (na wzdęcia) czuję się nie najlepiej. Rzadko też się wypróżniam, ale sądzę że to od diety zaleconej przez lekarza : białe pieczywo i łagodne przyprawy. Unikanie soków, kawy,papierosów czy alkoholu. Badania kału, krwi,moczu wyszły dobrze. Da się jeszcze coś zrobić z tymi wzdęciami?Czytałam że powinnam jeść ostre przyprawy czy unikać bananów, gotowanej marchewki i białego pieczywa. Ale przy moich bólach i nasilonych wzdęciach przy ciemnym chlebie czy ostrych przyprawach? Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...