Skocz do zawartości
Forum

Co to za choroba ? czy to rak ?


Gość eoofkf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od dziecka mialam problemy z czestymi anginami i bolami brzucha,ale lekarze zwalali to na stres bo przedszkole,potem szkoła itp.
Dopiero okolo 15 roku zycia cos sie stalo , wymiotowalam,mdlalam, zle czulam sie , bol obejmowal cala jame brzuszna az nie moglam oddychac , nawet maly ruch spowodowal bol, wiec nie spalam,nie jadlam,nie ruszalam sie. Lekarka robila wszystkie badania i na gastroskopii padla diagnoza ostre (przewlekle)zapalenie zoladka i jelit, dostalam jakies antybiotyki,lezalam tez pod kroplowka i wrocilam do normy po jakims czasie. Mniej wiecej od tego czasu wypadaja mi wlosy, mam juz straszne przeswity,z gestych wlosow zrobil się mysi ogonek. Uzywam roznych masek i nic nie pomaga. Od jakis 2 lat mdleje co jakis czas bez powodu , mam lekko spuchniety odbyt(przepraszam, ze Was obrzydzilam ale musialam) byly momenty ze mialam doslownie d...pawiana chyba ze 3 razy, strasznie sie meczylam.Przy tym boli mnie pochwa, czuje jakis dyskomfort, nie potrafie tego wlasciwie okreslic.
Od okolo roku mam naprzemian biegunki z zatwardzeniem, wczesniej chodzilam do toalety max 2 razy w tygodniu, teraz chodzę 5-8x dziennie.
Brzuch momentami mi puchnie, albo kłuje szczegolnie w okolicy pepka,po lewej stronie pod plucami tez.Ciagle chce mi sie spac , mam hustawki nastrojow.
Co to moze byc ? z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...