Skocz do zawartości
Forum

Straszny świąd odbytu


Gość tytex21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja przygoda ze swiadem zaczela sie z 3 miesiace temu. Poczatkowo stwierdzilem ze samo przejdzie i az tak mi to nie dokuczalo. Ostatnimi czasy jest nie do zniesienia. Skora wokol odbytu jest lekko fioletowa i te faldy skorne rozluzniajace odbyt sa powiekszone. Podczas oddawania stolca nie odczuwam zadnego bolu wszystko jest ok. Prosze o odpowiedz co to moze byc.

Odnośnik do komentarza

Od 3 miesięcy mam dziwne bóle brzucha po prawej stronie. Zaczęło się to od przejścia na dietę na masę. Po 2 tygodniach tej diety miałem takie zaparcia i odbijanie się,że ciężko było funkcjonować. Przerwalem dietę, ale ból pozostał. Na USG byłem 3 razy nic nikt nie zauważał. Do dziś czuję taki dziwny ból i uczucie niewypróżnienia się do końca. Poza tym zauważyłem w kale białe kropki, a czasem też ciemne ślady. Do tego ostatnio czuję swędzenie w okolicy odbytu.Do gastrologa czekam 3 miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Witam,od około roku borykam się że świadem odbytu. W czerwcu postanowiłam iść do proktologa. Lekarka stwierdziła że nie mam hemoroidow i zapisała mi maść prurigo l3. Miałam również zażywać diosminex. Świąd mi nie przeszedł, więc wybrałam się ponownie do innego proktologa. Lekarka również stwierdziła że nie mam hemoroidow, a świąd może wynikać z tego że mam taką skłonnośc, przepisała mi probiotyki. Zażywam miesiąc, jednak nie czuje poprawy. Nie mogę spać w nocy, budzę się, swędzi mnie. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...