Skocz do zawartości
Forum

Wieczorne nudności i wymioty


dawid136

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od początku sierpnia miewam co wieczór nudności czasem lekkie a czasem aż ciężko zasnąć bywały też wymioty. Na początku lipca miewałem to przez tydzień potem przeszło lecz znów wróciło. Nie mam apetytu miewam częste palenie w żołądku nie pije nie pale nałogowo ( czasem zapale papierosa raz na dwa miesiące ) miewam uczucie senności. Byłem u lekarza rodzinnego 4 miesiące temu miałem robione badania było one bardzo dobre lekarz przepisał mi porplazor i jakieś tabletki na nudności które średnio działają potem udałem się do specjalisty na gastroskopie która też nic nie wykazała. Lekarz powiedział mi tylko że to przez zła dietę. Minęły już dwa tygodnie lecz wciąż jest to samo. Jem śniadanie obiad kolacje raczej wg nie jestem głodny lecz nadal ok godziny 18 wracają nudności. Mam 18 lat chodzę do szkoły zawodowej mam praktyki w zawodzie stolarz. Dodam jeszcze że tabletki średnio pomagają, stresu jakiegoś też nie mam. Proszę o jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Musisz dalej diagnozować ,wybierz się do hepatologa ,da Ci skierowanie na badania wątroby,nudności bywają głównie od wątroby,

ale najpierw niech Ci zrobią dokładne badania pod kątem refluksu ,żebyś miał diagnozę czarno na białym i nie brał tabletek w ciemno.

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-pokarmowy/refluks-jelitowo-zoladkowy-przyczyny-objawy-leczenie_40945.html

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...