Skocz do zawartości
Forum

Opinie o piercingu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam do Was pytanko, drogie kobietki..
Otóż, interesuje mnie wasze zdanie na temat piercingu. Dużo kobiet mówi, że kolczyki w ciele to zło, że to niepotrzebny ból fizyczny, długie gojenie się rany, powikłania.. Niektóre mówią nawet, że piercing powoduje raka skóry.. Nie skomentuję..
A Wy? Macie jakieś kolczyki? Ja mam w karku (tzw. nape), sztangę w chrząstce + 3 kolczyki standardowe w uchu w prawym i 4 w lewym, miałam w wieku 16 lat kolczyka pod wargą, ale wyciągnełam (mój ewidenty błąd..).. Mi to wystarczy, ale wkurzają mnie opinie typu "rak" czy niepotrzebny ból.. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Gość Konstancja12

Tez lubie piercing , to jest moim zdaniem piekne *.*
Tez mam pod warga, i w chrzastce tylko Helix a nie sztange , choc i ta mi sie b. podoba.
Zastanawialam sie dlugo nad Nape, ale uznalam, ze jednak nie i zrobilam sobie w jezyku i Smile (w wiazadelku).. A czemu wyciagnelas pod warga?
Tak, mnie tez wkurzaja podobne opinie na ten temat , w koncu to NASZE cialo, i mozemy je ozdabiac jak chcemy. A prawda taka, ze jezeli juz boli, to tylko przez pierwsze 7 dni, goi sie do 2 miesiecy, a wiec nie DLUGO, z reszta, bol to cecha indywidualna, jeden moze powiedziec, ze go nic a nic nie bolalo, drugi zas ze umieral z bolu... :P
Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza

~Konstancja12
Tez lubie piercing , to jest moim zdaniem piekne *.*
Tez mam pod warga, i w chrzastce tylko Helix a nie sztange , choc i ta mi sie b. podoba.
Zastanawialam sie dlugo nad Nape, ale uznalam, ze jednak nie i zrobilam sobie w jezyku i Smile (w wiazadelku).. A czemu wyciagnelas pod warga?
Tak, mnie tez wkurzaja podobne opinie na ten temat , w koncu to NASZE cialo, i mozemy je ozdabiac jak chcemy. A prawda taka, ze jezeli juz boli, to tylko przez pierwsze 7 dni, goi sie do 2 miesiecy, a wiec nie DLUGO, z reszta, bol to cecha indywidualna, jeden moze powiedziec, ze go nic a nic nie bolalo, drugi zas ze umieral z bolu... :P
Pozdrawiam ;-)

Widzę, że mamy bardzo podobne poglądy w tej sprawie :)
Helix osobiście mi się nie podoba, kwestia gustu. Ale za to w języku, kocham, gdyby nie fakt, że jestem już mega stara to pewnie bym sobie zrobiła.. A wyciągnełam sobie dlatego, że tam gdzie byłam nie mogło się nosić kolczyków w takim miejscu, pech. Również pozdrawiam ciepło w tej mroźny wieczorek ;)

Odnośnik do komentarza

hejka, ja mam 17 lat i mam juz w jezyku, sztange i planuje wlasnie jeszcze w karku, bo strasznie mi sie taka opcja podoba. Ponadto planuje tez w brwi ale to gdzies tak na 19-tke. Pozdro. Kasia, na kolczyk nigdy nie jest sie za starym. Takze, do dziela kochana!! :):):):):):):)

Odnośnik do komentarza

Ja za wiele nie mam sie czym pochwalić bo posiadam tylko lub aż:) 3 kolczyki w uszach oraz w pępku. Ten ostatni to moj wymysl z liceum ale nie myslcie,ze teraz tego zaluję nie,nie :-)
Lubię i podoba mi sie piercing choć osobiście nie przekulabym sobie np.języka ktory de facto bardzo mi sie podoba!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...