Skocz do zawartości
Forum

Wągry i wgłębienia na twarzy


Gość lu...15

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pozbyc się wągrow na nosie?
Na policzku mam takie lekkie podluzne wglebienie okolo 1cm , jak to zlikwidowac ? to wyglada tak jakby np na kostce masla wziac troche masla na paznokiec , to w tej ksotce zostaje takie male wglebienie i takie mam na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

Wągrów pozbędziesz się jeśli zaczniesz dobrze oczyszczać twarz. Używaj do tego żelu do mycia twarzy, możesz od czasu do czasu użyć łagodnego peelingu. Staraj się nie używać pudrów, czy podkładów bo one zapychają pory. Przed pójściem spać i rano umyj twarz tym żelem i przetrzyj tonikiem to powinno zniwelować ilość wągrów.
Co do tego zagłębienia to nie wiem jak możesz się go pozbyć. Bo jeśli to jest blizna to są takie specjalne kremy do blizn które ją wybielają ale nie sadze aby na to wgłębienie miały pomóc. Najlepiej jak pójdziesz do dermatologa i się go zapytasz o możliwości leczenia takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza

możesz skorzystać z oczyszczania cery u kosmetyczki zabieg na pewno jest droższy niż kosmetyki, których używasz w domu do mycia twarzy ale jest bardzo dobry, oczyszcza cere potem zamyka pory i twarz, cera naprawde jest ładna

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka że im częściej się je wyciska bądź usuwa plastrami tym większe się robią. Trzeba przede wszystkim odpowiednio oczyszczać cerę - zawsze wykonywać demakijaż, następnie stosować tonik i dopiero krem. Bardzo ważne, jak nie najważniejsze jest oczyszczanie od środka - picie dużej ilości wody i zmiana diety. Zapchane pory, wągry to oznaka złej przemiany materii.

Zamiast usuwać mechanicznie proponuję robienie parówek z dodatkiem ziół. Otwierają one pory i sprawiają że skóra się oczyszcza. Po zabiegu można umyć buzię i nałożyć kompres z wilgotnej, zimnej szmatki/ chusteczki - domknie to pory. Można też masować miejsca występowania wągrów oliwą z oliwek. Tłuszcz najlepiej rozpuszcza się w detergencie(mydle) bądź innym tłuszczu, a myjąc skórę oliwą nie zmieniamy jej pH i nie pozbawiamy naturalnej warstwy ochronnej.

Odnośnik do komentarza

Ja tak robiłam-najpierw parówka,potem chusteczką zbierałam te zanieczyszczenia z twarzy.
Jednak cieszę się,ponieważ miałam tylko troszkę na nosie tego paskudztwa.
Za to jak zaczęłam jeść więcej białkowych produktów,to skóra zaczęła się oczyszczać i wychodziło wszystko to co było w skórze.

Moja ciotka kupiła kiedyś córce taki krem o nazwie Noviderm Boreade 12,szukałam go w aptekach,ale powiedzieli,że został wycofany z całą serią.
Był genialny.Kuzynka miała wągra na wągrze,wgłębienia,blizny po trądziku,przebarwienia.
Po dwóch miesiącach dziewczyna miała nową skórę,bez porównania.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Zuczek
A zwykły peeling Ci nie wystarczy? Miałam robione oczyszczanie twarzy w Czewie i nic mi to nie dało. Nie warto wydawać pieniędzy na zabiegi u kosmetyczki. Lepiej kupić sobie peeling brzoskwiniowy hb i regularnie w domu oczyszczać twarz. Czy nie jest to tańszy i lepszy sposób?

Peeling sam w sobie niestety nie usunie zaskórników. Poza tym, warto włączyć do codziennej pielęgnacji kosmetyki na bazie 10% stężenia kwasów owocowych oraz maski oczyszczające. Niekiedy, aby całkowicie pozbyć się zaskórników konieczne jest wykonanie oczyszczania mechanicznego. Z zabiegiem tym nie należy jednak przesadzać, gdyż zbyt często wykonywany może przyczynić się do deformacji porów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...