Skocz do zawartości
Forum

Wykorzystywanie przez zboczoną dziewczynę


Gość krzysiu1995

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiu1995

Mam 18 lat, a moja dziewczyna 21. Od pewnego czasu zauważyłem, że jest zboczona. Lubi się popisywać przed koleżankami, że zrobię dla niej wszystko. Ostatnio, wystawiła mi stopy do lizania i się śmiały, że klęczę i liżę. Nie chcę tego robić, bo uwłacza to mojej męskiej dumie, ale ona grozi, że wtedy nie będzie dawała mi wsadzić (a mówi to przy koleżankach, które mają z tego ubaw), a ja bym nie wyrobił bez seksu z nią dłużej niż dwa dni. Nie wiem co robić, bo ma coraz nowsze, głupsze pomysły.

Odnośnik do komentarza

Krzysztofie miej do siebie szacunek i powiedz w jej towarzystwie, że jak ona liże Twoje stopy, to tak chociaż nie śmierdzą :) Kulturalnie zakończ z nią znajomość dając jej do zrozumienia, że na niewolnika to jest za biedna i za pusta. A koleżanki również mogą jej podać rękę, bo nie są warte faceta który tą pieszczotę wykona w sposób niewymuszony z uczucia szacunku i oddania kobiecie. Nic na to kolego nie poradzisz, są kobiety które na szacunek zapracowują tylko czterema literami a takie się w niego kopie a nie całuje. Oczywiście kobiet się nie bije nawet kwiatem, go możesz ofiarować swojej partnerce w dniu rozstania, najlepiej w formie róży pozbawionej płatków, sam badyl by sobie włożyła, tam gdzie na to zasługuje :) Życząc wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, więcej wiary w siebie i szczęścia w poszukiwaniu tej właściwej kandydatki

Odnośnik do komentarza
Gość krzysiu1995

Właściwie, to macie wszyscy rację, ale jak od niej odejdę, ot tak, z dnia na dzień, to zostanę w ogóle bez dziewczyny, a to w moim wieku jest tragiczne! Bo jak jest tak jest, ale wkładam sobie codziennie a to przynosi mi straszną ulgę. Jak jej nie znałem, to trzepałem sobie po kątach po kilka razy dziennie i było to fatalne. Nie chcę już takiej sytuacji. A zanim znowu znajdę jakąś dziewczynę, to minie kilka tygodni, bo nowo poznana laska nie da wsadzić tak od razu, niestety. Więc nie wiem co robić. Wiem, że ona mnie wykorzystuje i robi ze mnie pajaca, doskonale wie, że jak mi stoi, to zrobię dla niej wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

Krzysiu... weź się ogarnij. Masz dopiero 18 lat i już się uzależniłeś od seksu?? Złapiesz jakiegoś HIVa albo kiłę to się uspokoisz. Seks nie jest najważniejszy w związku. Liczy się miłość, zaufanie i wzajemny szacunek. Rzuć tą dziewczynę i opanuj swoje żądze. Kiedyś w końcu poznasz tą jedną jedyną i co jej powiesz? Że bzykałeś wszystko co się ruszało i nie uciekało? Zacznij się szanować!

Odnośnik do komentarza

Ty masz dziewczynę tylko po to by pozwoliła sobie "wsadzać" bo inaczej to "trzepiesz"? Wiesz, że to co Ty piszesz o sobie to jest masturbacja za pomocą ciała dziewczyny! Ty po prostu używasz jej ciała do masturbacji zamiast swojej ręki -wsadzasz, zupełnie jakby to co ona czuje nie miało znaczenia! Seks jest wyrazem miłości w związku a Ty sobie zrobiłeś spluwaczkę z jej pochwy. Wiesz co idź do seksshopu i kup gumową waginę bo jesteś straszny gówniarz i ru....j sztuczną cipkę bo seks to coś co robi się we dwoje a nie za pomocą czyjegoś ciała. To Ty ją wykorzystujesz!

Odnośnik do komentarza
Gość wyzwolenie

ona robi sobie wibrator z ciebie, wibrator idealny bo zywy i zapewne sie tylko rozkracza albo lezy jak przedmiot bo oczywiscie egoistkom kobiecym tak najwygodniej. Mozesz jej sypnac tekscik zeby sobie kupila wibrator w sexshopie tak dla podroczenia, przeciez jak juz naruchales sie to niepowinno ci tak zalezec?

Odnośnik do komentarza

~wyzwolenie
ona robi sobie wibrator z ciebie, wibrator idealny bo zywy

i zapewne sie tylko rozkracza albo lezy jak przedmiot bo oczywiscie egoistkom kobiecym tak najwygodniej.

To, w jaki sposób ktoś uprawia seks jest kwestią indywidualną. A nie, że jak robi tak, jak Ty akurat byś chciał, to jest dobrze, a jak nie tak, jak lubisz, to jest egoistą. To ich srawa, jak to robią, a nam nic do tego.

~wyzwolenie
Mozesz jej sypnac tekscik zeby sobie kupila wibrator w sexshopie tak dla podroczenia, przeciez jak juz naruchales sie to niepowinno ci tak zalezec?

Przecież to on ją traktuje jak wibrator, jak słusznie zauważył Kuba2345, więc to on powinien sobie go kupić. A ich związek nie ma żadnego sensu. Żadno z nich nie szanuje tego drugiego, jedno drugie ma gdzieś. On ją wykorzystuje, a ona go poniża. Im szybciej to zakończą, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Nie jest już ważna kwestia stosunku dziewczyny do Ciebie, tylko to, że jesteś uzależniony i masz duży problem lecz z samym sobą. Są przyjemności w życiu którym zbytnio się ofiarujemy , pozwalamy jednocześnie ulegając przejąć nad sobą kontrolę. Ja rozumiem, że w wieku 18 lat masz na dole tornado testosteronu. Lecz zastanów się czy za 10lat nie będziesz odczuwał potrzeby założyć wątku o problemach z erekcją? Skup się na tym co jest właściwe, tak Jak Kuba o tym napisał, dalej podążając tą drogą tylko sobie zaszkodzisz. To już nie jest kwestia Twojej erekcji lecz psychiki która się kształtuje w Tobie. Czy sądzisz, że będziesz do końca życia z tą osobą co tylko przypomina kobietę z budowy anatomicznej? Co zrobisz gdy będziesz z kobietą która w bardziej zdrowy sposób będzie postrzegała partnerski związek. Jaki sens będzie mieć zdrową kobietę i sobie dogadzać za jej plecami, bo ona będzie faceta postrzegała w sposób inny niż tylko kawałek chrząstki a Twoja uległość nie zrobi na niej wrażenia a wręcz może niekiedy przeszkadzać? Można łatwo sprawić by w kobiecie wybudować strach z tytułu tego, że jeśli ci nie da to pójdziesz walić boki a to już Ciebie pozbawia tego parasolu bezpieczeństwa i losu ofiary. Ofiarą jesteś lecz swojego uzależnienia z którym jeśli nie zrobisz porządku to ono wcześniej czy później zrobi z Tobą. Weź się w garść Krzysztofie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...