Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy raz a przerwanie błony dziewiczej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem nie doświadczona w temacie seksualnym, nie uprawiałam jeszcze seksu. Mój chłopak ma pierwszy seks już za sobą, ale jestem jego pierwszą dziewicą i nie bardzo chyba przez to wie jak ze mną postępować. Mam problem gdy leżę na plecach i on we mnie wchodzi, to nie może, bo sprawia mi to straszny ból. Natomiast gdy przechodzimy na pozycję na jeźdźca, wszedł we mnie cały. Nie wiem czy doszło do przerwania błony dziewiczej czy to możliwe, że nie? Nie wiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza

To możliwe, jeśli błona jest cienka i elastyczna to możliwe jest że jej nie przebił. Moja ginekolog opowiadała mi że miała przypadki że do przebicie błony dochodziło podczas porodu :)
Nie bardzo rozumiem problem z postępowaniem z dziewicą... Seks jest taki sam, skoro nie odczuwasz bólu w pozycji na jeźdźca to tak się kochajcie. W tej pozycji jest o tyle fajnie że sama regulujesz głębokość penetracji i może dlatego mniej Cię boli .

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

Wg mnie przebił a przynajmniej naderwał błonę dziewiczą i stąd może być problem podczas niektórych pozycji. Przy pozycji na jeźdźca jesteś inaczej ułożona i pochwa inaczej się układa dlatego łatwiej mu wejść a gdy leżysz jest jakby węziej. Najlepiej by było gdybyś udała się do ginekologa może faktycznie nie została zerwana do końca i dlatego boli w niektórych pozycjach. Dla pewności lepiej sprawdzić jak jest ok, pozostaje tylko czas na zgranie się w seksie.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

No jasne, że może tak być, że błona dziewicza jest nieprzerwana do końca mimo, ze się już uprawiało seks. Nieraz słyszałam o takich przypadkach. Dlatego koniecznie pójdź do ginekologa, żeby to wyjaśnic. Jeśli okaże się, że tak jest, będziesz mogła usunąc tę błonę lub naciąć u lekarza. Nie powinien w takim przypadku robic problemów. A jesli się uprze, to możesz to zrobic prywatnie, z tego, co wiem, to koszt takiego zabiegu mieści sie w granicach 200 zł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...