Skocz do zawartości
Forum

Seks w samochodzie


Gość Gaangaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was nietypowe pytanie.
Jestem z moim chłopakiem już ponad rok. I zawsze jak jest okazja, chce mnie wziąć na wycieczkę, jedziemy gdzieś nad jezioro, rzekę, do lasu i zaczyna się wtedy do mnie dobierać. Mówię mu, że wolę w domu, w wannie itp., a on że ok, stara się, ale widze, że strasznie go kręci seks w samochodzie stojąc gdzieś na jakiejś górce czy przed jeziorem itp. Myślicie, że to normalne? Ma takie fantazje to go podnieca czy coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza

praktykowałam i nie polecam. Oboje się wkurzaliśmy, bo było strasznie niewygodnie, choć w maluchu tego nie robiliśmy. A jeszcze jak nas nakryli kilka razy (choć nie było to miejsce publiczne), to nam się odechciało. Kiedyś jakiś facet się schował za drzewem, żeby nas podglądać i myślał, że go nie widzimy :)))

Odnośnik do komentarza

Seks w samochodzie jest całkiem niezły i nie raz robiłam to z moim Ukochanym właśnie tam ;) Na początku zawsze próbowaliśmy na tylnym siedzeniu, ale nie zawsze mogliśmy znaleźć odpowiednią pozycję ponieważ mój narzeczony ma 196 cm wzrostu :) Dlatego zaczęliśmy to robić na przednim siedzeniu.. Odsuwaliśmy fotel pasażera maksymalnie do tyłu, ja na nim wygodnie siadałam, nogi kładłam na pulpit, albo na jego ramionach, a on klęcząc wchodził we mnie. Bądź ja, klęcząc na siedzeniu, opierałam się przodem do siedzenia i od ( też przyklękając na siedzeniu) wchodził we mnie od tyłu . I mogę powiedzieć że ten drugi sposób bardziej się nam spodobał :) On wtedy zawsze mnie tam mocno obejmował i było cudownie, czułam każdy jego ruch.

Odnośnik do komentarza

O, niedawno na blogu oswieconykochanek.pl fajny tekst był na ten temat. Zajrzyj sobie. Wszystko to kwestia pozycji, rozmiarów samochodu itd.. Ale wejdź koniecznie na ten blog, bo mnie się wydaje, że jego autor wyczerpał temat i potwierdzam, że to co napisał, ma sens. Można tam ściągnąć, zamówić materiały także na inne tematy związane z seksem :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...