Skocz do zawartości
Forum

Chodzenie w damskich legginsach i kaloszach


jebaczek1234

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem niedawno fajne czarne legginsy i wisniowe prawie ze rozowe i z otoczka rozowa u gory -wysokie kalosze . bardzo bym chcial tak sie ubierac na codzien, chodzic na zakupy, do pracy, na spacery itp.. Obecnie pozwalam se na to tylko w mieszkaniu i kilka razy noca pieska wyprowadzilem ale to szybko wracalem do domu by nikt mnie nie widzial bo boje sie reakcji ludzi ,pewnie by mnie wysmiali i obgadywali? Mieszkam z siostra ona wie o tym i mowi mi ze mam sie ludzmi nie przejmowac i robic to co lubie ,raz chciala mi pomoc przelamac me wachania i pewnego wieczoru zabrala mnie do ostrowskiej galerii, oczywiscie zgodzilem sie i pojechalismy, jak tylko wysiadlem z auta to mi sie zdawalo ze ludzie sie dziwnie na mnie patrza ale dalem rade i weslismy do srodka i tam na wejsciu sie wycofalem mialem wrarzenie ze wszyscy na mnie patrza i sie podsmiechuja. Czy jest ktos w ostrowie wielkoolskim kto by mi pomogl jakos przelamac ma bariere, ktos kto doda mi odwagi?

Odnośnik do komentarza

Będą się patrzeć i podśmiewać się z ciebie.
Jeśli chcesz się tak ubierać, to musisz się z tym pogodzić.
Tylko, po co? Masz taką potrzebę, to dalej tak się ubieraj, ale w domu.
Wychodząc, możesz zakładać je jako kalesony, będziesz miał świadomość, że je masz, ale nie będziesz raził.
W pracy też byś miał kłopoty. Zależy gdzie pracujesz, ale może się i tak zdarzyć, że wylecisz z roboty.

Odnośnik do komentarza

Chodź w tym, co Ci się podoba i w czym się dobrze czujesz. Możliwe że nikt nie będzie się z Ciebie nabijał. A nawet jeśli tacy się zdarzą, to będzie znaczyło tylko, że mają spory problem ze sobą.
Ja też miałam takie sytuacje, że z jakiegoś tam ubrania się ktoś tam naśmiewał. Nigdy się tym nie przejmowałam, a w ogóle to szybko przestałam zauważać takich ludzi a tym bardziej słyszeć, co tam sobie gadają. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...