Skocz do zawartości
Forum

Ciasna budowa pochwy


Gość kaamiilla

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 18 lat i jestem dziewicą . Odkąd pamietam problemem bylo zastosowanie nawet mini tamponu, tak bardzo mialam ciasna. Ostatnio trochę ją rozszerzyłam, teraz nawet wiekszy tampon nie powoduje dyskomfortu. Do masturbacji nigdy mnie nie ciagnelo, a z chlopakiem probowalam kiedys ale bol byl nie do zniesienia i mam uraz do tej pory. Jednak probowalam cos zrobic zeby była szersza, stopniowo uzywalam coraz szerszych przedmiotow,trochę to śmiesznie brzmi ale mam elektryczną szczoteczkę do zebow i sobie ja wsadzilam ta gumowa strona juz kilka razy i za kazdym czuję dyskomfort. To nie wina szczoteczki, bo ma dobre wejscie, jest zwezana na dole, gumowa.Malo tego wchodzi gora 3-4 cm i czuję jakby byl tam jakis guziczek "dzieki" ktoremu wszystko mnie okropnie boli, jakbym rozrywała na żywca ciało. Nie wiem co to za guziczek,co to jest,na pewno nie pecherz. W ogole moja pochwa wydaje sie byc nieczuła, tak jakby byla odseparowana od ciała, i obawiam się że w przyszłości nie będę czuła satysfakcji z seksu. Nie jest to wina stresu bo nie stresuje sie, nie zaciskam miesni ,orgazm znam jedynie lechtaczkowy. Co jest ze mna nie tak??

Odnośnik do komentarza

Wsadzilas sobie szczoteczkę elektryczną do pochwy??? W jakim celu?

"W ogole moja pochwa wydaje sie byc nieczuła, tak jakby byla odseparowana od ciała, i obawiam się że w przyszłości nie będę czuła satysfakcji z seksu" - Tylko Ci sie tak wydaje,nie nie jest odseparowana od ciala;)
Jesli chodzi o satysfakcje ze wspolzycia to tego tez trzeba sie nauczyc,niektorzy owszem nic nie czują.

"orgazm znam jedynie lechtaczkowy" - to juz coś,niekazda kobieta ma inny orgazm

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Dzieki za odpowiedz:) probuje roznych sposobow/przedmiotow zeby ja stopniowo rozszerzyc samodzielnie, bez spiny w obecnosci chlopaka, ze po raz kolejny nawet wlozenie palca powoduje straszny bol :(
Oczywiscie wlozylam ją nie tą stroną którą sie myje zęby, a drugą ,u mnie jest gumowa z zakonczeniem w ksztalcie strzalki więc prawie jak dildo lub penis :D:D
Eh mam nadzieje ze nie naleze do tej garstki osob ,a w ogole od czego to jest zalezne ze sa kobiety ktore nic nie czuja?

Odnośnik do komentarza

A może masz zrośnięte wargi mniejsze? Moja koleżanka miałam podobnie, strasznie ją bolało i jakoś tak ciasno jej było, jakiś taki "guziczek" właśnie. Dopiero podczas badań u ginekologa dowiedziała się co to, przeszła zabieg i teraz cieszy się seksem ;) Może powinnaś iść do ginekologa, żeby Cię "tam" obejrzał? Uważam, że nie zaszkodzi.

Co do przyjemności, to jej też trzeba się nauczyć, poznać swoje ciało... Mi też sporo czasu zajęło "naumienie się tego" - im bardziej będziesz się nakręcać, że chcesz dojść koniecznie pochwowo, to się nie uda, wiem coś o tym... :P Masz orgazm łechtaczkowy, więc nie jest źle! ;) Także spokojnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...