Skocz do zawartości
Forum

Gwałt jednej osobowości na drugiej


Gość Patryc5ja

Rekomendowane odpowiedzi

~Alb5ert
Wiele osób twierdzi że nie ma sensu rozgrzebywanie przeszłości. Mam więc do nich pytanie: czy odmówilibyście sprawdzenia czy opiekunka waszych dzieci była sprawcą przemocy wobec dzieci żeby się nie zadręczać bo wydaje się taka miła i empatyczna?
Pozdrowienia :)

~Patryc5ja, czy to post drugiej osoby tkwiacej w Tobie?

Odnośnik do komentarza

W takim razie to nie był gwałt, tylko masturbacja.
Natomiast jeśli chodzi o Twoje odczucia(to czego chciało Twoje pierwsze ja i drugie) to może to świaczyć o schizofrenii czy innych zaburzeniach.
Dlatego powinnaś odwiedzić psychologa albo psychiatrę, i opowiedzieć mu o tym wszystkim. Także o innych niepokojących objawach, jeśli takie występowały.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Ci chodzi o takie zachowanie tylko w sferze seksualnej,to może być tak,z jednej strony jest popęd seksualny z drugiej wyrzuty sumienia z przekonania ,że to jest złe ,grzeszne,
to nie ma nic wspólnego z jakąś druga osobowością,

to jest raczej normalne,wiele osób ma wyrzuty sumienia przy masturbacji, ale to jest silniejsze od nich,
tylko ci co mówią ,że masturbacja jest zła nie proponują nic w zamian.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Jeśli Ci chodzi o takie zachowanie tylko w sferze seksualnej,to może być tak,z jednej strony jest popęd seksualny z drugiej wyrzuty sumienia z przekonania ,że to jest złe ,grzeszne,
to nie ma nic wspólnego z jakąś druga osobowością,

Ano faktycznie, tak też bywa, i mogło być w takim przypadku.

A co do tego, czy masturbacja jest zła... Na pewno jest dużo lepsza od korzystania z płatnych usług seksualnych, przedmiotowego traktowania partnera w łózku, czy jakiejkolwiek innej formy wykorzystywania żywego człowieka w tej sferze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...