Skocz do zawartości
Forum

Jak oświadczyć się dziewczynie?


Gość InspetkorGadżet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość InspetkorGadżet

Hej, nie powiem liczę na was. Chce się oświadczyć swojej dziewczynie. Jesteśmy razem od 3 lat. Ja mam 27 ona 26 lat. Zanmy się dość długo bo jeszcze przed tym jak zaczeliśmy byc razem to już się przyjaźniliśmy, i potem jakoś tak się ta przyjaźń przeszła w coś głębszego. Pierścionek już kupiłem a teraz chcę aby to bło coś niezapomnianego. wiem że ona lubi rozmantyzm w wydaniu bjakowym:) jak z komedii rozmtycznej ale chcę aby to bło coś co ją zaskoczy. Ona się tego nie spodziewa więc mam pole do popisu. Macie jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Gość jajajaja

sam fakt ze chcesz sie oswiadczyc dziewczynie to juz duzy wyczyn. mam chlopaka w podobnym wieku do twojego jestem w wieku twojej dziewczyny i marze o tym zeby mi sie oswiadczyl, duzo nawet o tym rozmawiamy ale nietety go nie stac na taki gest:(:( na miejscu twojej dzieczyny gdziekolwiek bys to zrobil bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie!!! nie zapomnij o kwiatach!

Odnośnik do komentarza
Gość jolantazola

pewnie jak to nie zrobisz i tak bedzie to wyjatkowy dzien dla twojej dziewczyny! zrob to z klasa i z glowa! moj moz przy zareczynach powiedzial mi jak bardzo jestem dla niego wazna i jak bardzo mnie kocha! powiedzial co kocha we mnie najmocniej ...plakalam ze szczescia! zycze ci powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem oświadczyny to kwestia indywidualna. Jedne pary chcą intymnie, inne oficjalnie jeszcze inne na wesoło i z zaskoczenia. Znam bardzo wiele różnych oświadczyn. Jedne skromne we dwoje z zaskoczenia przy kolacji. Inne, razem wybrany pierścionek oficjalnie przekazany przy kolacji z rodzicami, wszystko zaplanowane od a-z. Jeszcze inne, bez uprzedzenia nagle pierscionek wyciagany przy znajomych i mnóstwie turystów w Paryżu. Mysle ze to zależy od pary, nawet bym powiedziała bardziej od samej kobiety, bo przecież każda z nas ma jakieś wyobrażenie i facet powinien mieć tego świadomość. Jeśli dziewczyna wolałaby intymnie, zrobienie przedstawienia moze odebrac niekoniecznie miło albo oświadczyny na stadionie i tysiące spojrzeń. Nie wiem czy bym chciała coś takiego, ale na pewno są kobiety, które by chciały. Dlatego najważniejsze, to poznać swoją partnerke i gdzieś tam wcześniej podpytać jak sobie wyobraża ten dzien. Czasem mniej znaczy więcej, skromnośćć jest zawsze lepsza niż przesadność.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonim6543

Kup album na wklejane zdjecia. Zbierz wasze wspolne fotki. Kazda strona w albumie niech bedzie jednym wspolnie spedzonym miesiacem. Przyklej zdjecia z kazdego miesiaca na osobna strone, do tego wlasnorecznie dopisz jakies wspomnienia wspolne z tego miesiaca. Na ostatniej stronie sybmolizujacej miesiac w ktorym chcesz jej sie oswiadczyc daj swoje zdjecie jak kleczysz z pierscionkiem w rece i napisz tam 'wyjdziesz za mnie?' A gdy jej to dasz i to zobaczy ukleknij i popros ja o to osobiscie :) wydaje mi sie ze kazda dziewczyna bedzie wbiebowzieta

Odnośnik do komentarza
Gość Matyldzinata sama

hej!
Już zazdraszczam!
Fajnie, że z przyjaźni zrodziło się cos jeszcze macie teraz podwójny pakiet:)
Ja tez jestem trochę romantyczna i moge podpowiedziec, że na pewno chciałabym aby Ta chwila należała tylko dla nas, bez żadnych świadków. Nie podobałoby mi się (tzn...wiadomo, jakbym pierścien dostała, to i tak bym w góre skakała, jesli oczywiście tylko to Ten...:P), no ale może podaruj sobie te modne ostatnio "przedstawienia" typu wspomniany wyżej policjant czy tym podobne. Myślę, że lepiej byłoby tradycyjnie, bez zbędnej szopki, ale w klimacie. W fajnym miejscu (czyli nie kino:P:P:P:),

Odnośnik do komentarza
Gość InspektorGadżet

Oświadczyłem się i ożeniłem :)
Moja luba i ja bardzo lubimy chodzić po górach. Pojechaliśmy w góry, że preferujemy chodzenie nie siedzenie to szliśmy od schroniska do schroniska. Zatrzymaliśmy się na noc w schronisku w dolinie 5 stawów.
O zachodzie słońca poszliśmy się przejść, tak jest taka mała dolinka, prosta i bez utrudnień. I tam się jej oświadczyłem :)
Od marca tego roku jesteśmy małżeństwem

Odnośnik do komentarza
Gość InspektorGadżet

Najpierw nic nie powiedziała i tak stała przez dłuższą w milczeniu. Już się bałem że mi odmówi. Ale Jak szok minął to się zgodziła. Potem się śmiała, że nie spodziewała się...

Odnośnik do komentarza

Witam...mam sprawe do was...powiedzcie mi na gwalt (jak najszybciej) chce sie oswiadczyc...to chyba wiadomo :) po 1 mam tescia pezejebanego...tzn dobry jest...dyscyplina i sobie nie da i najgorsze jest ze nie pije od 20lat...poradzcie mi prosze was co mam mu dac...i jak zarwczyny wyglodaja..czy najpierw prosic dziewczyne czy rodzicow...pogubilem sie na tych forach...kazdy mowi co innego...i jesli mozna jak najlepiej to zrobic zeby tego nie zjebac...prosze o konkretne odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza

Mój obecny narzeczony zabrał mnie do świetnego lokalu. Zamówiliśmy dania z menu, a potem poprosił o najlepszego szampana, który swoją drogą rzeczywiście smakował wyjątkowo i mi się oświadczył. Ten dzień zapamiętam do końca życia, bardzo się postarał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...