Skocz do zawartości
Forum

Powrót do byłego miejsca pracy


Gość Utah

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie;)od 7 lat mieszkam zagranica.odkad tutaj przyjechalam swoje poczatki az do 2008 roku przepracowalam po fabrykach.pamietam ze na poczatku cieszylam sie ze mam prace bylam dumna.w 2008 podjelam prace w zupelnie innych srodowisku niz ten fabryczany,byla to praca latwa,o wiekszych pieniadzach( praca w fabrykach nalezy do bardzo mnie wyczerpujacach,trudnych,to zalezy tez w sumie od fabryki,raz jest lepiej raz jest gorzej)Teraz po 3 letniej przerwie od fabryk wracam tam spowrotem,mam noz na gardle I jest to narazie jedyna obcja pracy dla mnie;( boje sie,przeraza mnie powrot do fabryk:( co robic???dodam ze MUSzE miec prace.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że decyzja juz zapadła - wracasz. Nie nastawiaj się jednak negatywnie. Rozumiem, że to ciężka praca, ale jak sama mówisz - pewne pieniądze, a w dzisiejszych czasach to wyjątkowa sytuacja. Myślę, że jeśli będziesz się obawiała i zniechęcała, to nie będziesz zadowolona z pracy. Musisz podejść do tego na świeżo. Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że ta praca będzie ciężka, ale nie myśl o tym. Tyle lat pracowałas i dałaś radę, więc teraz też dasz, zwłaszcza, że może za jakiś czas pojawi się lepsza oferta. Podejdź do tego bez uprzedzeń, staraj się iść jak do nowej pracy, gdzie poznasz nowych ludzi i będzie fajna atmosfera. Jeśli założysz, że będzie ciężko i niefajnie, to faktycznie tak będzie. Spróbuj wyznaczyć sobie jakąś nagrodę, np. za jakiś czas pracy w fabryce w miarę możliwości zrobisz sobie wakacje. Wiesz dlaczego zmieniasz pracę i wiesz, że tak prawdopodobnie będzie najlepiej, dlatego nie zniechęcaj się z góry. Może okaże się, że wcale nie jest tak źle jak myślałaś. W końcu w ciągu 3 lat mogło się wiele zmienić. Mam nadzieję, że nie będziesz żałowała tej decyzji i będziesz zadowolona z tej pracy. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Praca jest 10-12 godzinna jest to wyczerpujaca mnie psychicznie I fizycznie praca;(do domu wracam wykonczona;(I na dodatek ta praca jest tylko na pare miesiecy ( gora dwa)!jest duzo gorzej niz bylo 3,5 lat temu;((z dostaniem sie do takiej pracy nawet na stale:(((

Odnośnik do komentarza

Ups...mialo byc nawet na tymczasowo;(((ludzie tam sa wysylani przrz tgz.agencje pracy;(popracujesz 2.3 miesiace I tracisz prace Bo po tym okresie powinnismy byc zatrudnieni na stale ale nie jestesmy Bo zostalismy " wypozyczeni" z agencji zeby nadrobic prace w fabryce,magazynie.. itd..tak to teraz jest;( kiedys bylo tak ze pracowales uczciwie sumiennie byles w pracy nie spozniales sie to miales gwarancje na zatrudnienie na stale teraz tak niestety nie jest;(((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...