Skocz do zawartości
Forum

Jak odnowić tę znajomość?


Gość r...m

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zakochalam się w koledze z podstawówki, ale teraz minęły juz 3, gdy sobie to uświadomiłam. Zobaczyłam go na ulicy jak wracałam ze szkoły. Chodzę do 3 gimnazjum, pisałam z nim wczoraj, ale skończyły mi się tematy. Nie wiem co robic. Po 3 latach odnowic kontakt to trochę głupie. Moją koleżankę poprosiłam zeby sie zapytała jego kolegi o to na jakimpewno serwerze można z nimmatematyki pogadac. Czy to bedzie właściwe gdyby ona napisala do niego i zapytala sie go czy ja sie mu podobam?

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie angażuj żadnych swoich koleżanek do spraw damsko męskich ani nie daj się koleżankom angażować w załatwianie ich spraw u kolegów, którzy wpadli im w oko.

Jak coś nie wyjdzie to największe kwasy są między koleżankami. Pierwsze milości to jest wielkie emocjonalne przeżycie i w ostatecznym rozrachunku nie ma się ani bliskiej koleżanki ani chlopaka.Czuje się , że życie wystrychnęło nas na dutka, nawet nie ma się komu w rękaw wypłakać, bo dotychczasowa przyjaciólka jest nam wroga albo my jej.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, dlaczego głupio odnawiać kontakt po trzech latach? Wcale nie głupio! Tym bardziej, że już zaczęliście ze sobą rozmawiać, wymieniając wiadomości. Jeśli interesuje Cię ten kolega, nie rezygnuj z kontaktu z nim. Nie radzę jednak angażować w to osób trzecich. Niech Wasza znajomość z kolegą rozwija się sama spontanicznie. Jeśli się rozwinie, to OK. Jeśli kontakt przygaśnie, będziesz wiedziała, że koledze raczej nie zależało na zaciśnięciu relacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...